Alarm bombowy na Okęciu: trzy godziny chaosu

Ewakuacja terminala, wstrzymane loty - tak wyglądała przez prawie trzy godziny sytuacja na lotnisku Okęcie. Anonimowy telefon o podłożonej bombie postawił na nogi służby.

Masz zdjęcia? Wyślij je na Alert24 - Na lotnisku Okęcie trwa blokada wjazdu, ewakuowano terminal 2. Nikogo nie wpuszczają, jest dużo straży pożarnej i policji - napisała na Alert24 przed godz. 15 Agata.

Inny Alertowicz dodaje - Siedzimy i czekamy w samolocie. Nie wiadomo jak długo to potrwa. Około godz. 16 napisał do nas jeszcze raz: - Właśnie pilot zapowiedział, że ok. 30 minut będziemy jeszcze na lotnisku. Właśnie wpuszczani są pierwsi pasażerowie z samolotów, nasz jest 20 w kolejce - dodaje. Wiesz więcej? Poinformuj Alert24

Ok. godz. 13 na lotnisku odebrano telefon z informacją, że na lotnisku jest bomba. Z terminala ewakuowano ok.600 osób - podróżnych i obsługę.

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru, innego nietypowego zdarzenia? Prześlij swoją relację, zdjęcie, film na Alert24 lub na numer 605 24 24 24 i podziel się z innymi, tym co widziałeś

Więcej o: