Zabrze: Zuchwały złodziej czuł się jak u siebie - wideo

Mężczyzna wszedł do magazynu sklepu z zabawkami przez nikogo niezauważony. Przeszedł do następnego pomieszczenia i skierował się dokładnie w to miejsce, gdzie zawsze właścicielka sklepu zostawiała torebkę. - Zachowywał się bezczelnie i bardzo pewnie, jakby znał nasze zwyczaje - powiedziała kobieta.

Była sobota, ok. godz. 12.55. Do magazynu sklepu z zabawkami wszedł młody mężczyzna w bluzie dresowej. Przez nikogo nie zauważony przeszedł z magazynu do pomieszczeń biurowych. Po chwili uciekł ze sklepu z torebką właścicielki.

- Kradzież zauważyliśmy dopiero przed zamknięciem sklepu ok. godz. 14 - powiedziała w rozmowie z Alertem24 właścicielka sklepu z zabawkami (nazwisko do wiadomości redakcji). - Zawsze kładłam torebkę w tym samym miejscu, i gdy w sobotę jej tam nie znalazłam, postanowiłam prześledzić monitoring, żeby zobaczyć co z nią zrobiłam. Wtedy zauważyłam, że do naszego magazynu wszedł jakiś mężczyzna. Zachowywał się bardzo pewnie i bezczelnie. Tak jakby dokładnie wiedział, gdzie ma szukać mojej torby - powiedziała zdenerwowana właścicielka. Na nagraniu widać także, jak kobieta idzie tuż za złodziejem w kierunku drzwi wyjściowych. - Musiał mnie wtedy usłyszeć, ponieważ na nagraniu widać, jak chowa się za regały. Gdy wyszłam z budynku, mężczyzna uciekł - dodała.

Sprawa została już zgłoszona na policję.

Właściciele sklepu oraz policja proszą wszystkich świadków o zgłaszanie sprawy na najbliższy komisariat policji. Może też pisać na Alert24 .

Zabrze: Zuchwały złodziej kradnie torebkę | wideo

Więcej o: