Nietrzeźwy mężczyzna wpadł na przejeżdżający tramwaj

Nietrzeźwy 59-latek przechodził przez torowisko w niedozwolonym miejscu. Potknął się i wpadł na tył przejeżdżającego tramwaju. Trafił do szpitala. Do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 20 na ul. Legnickiej we Wrocławiu.

- Starszy mężczyzna, prawdopodobnie przechodząc przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, znalazł się pod kołami tramwaju linii 3. Na miejscu wypadku bardzo szybko zjawiła się karetka pogotowia. Udzielenie pomocy było bardzo utrudnione, ponieważ mężczyzna znajdował się pod końcową częścią drugiego wagonu, jednak po kilku minutach udało się go uwolnić. Ranny został przewieziony do szpitala - napisał na Alert24 internauta z Wrocławia .

Magdalena Kruaze z zespołu prasowego wrocławskiej policji, potwierdza informacje internauty i dodaje: - 59-letni mężczyzna był pijany. Przechodził przez żywopłot, potknął się, wpadł na ostatni wagon przejeżdżającego ul. Legnicką tramwaju. Odbił się od niego i upadł na tory. Z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - powiedziała rzeczniczka.

Więcej o: