Strona mBanku jak Kopciuszek: o północy znika

Kolejny Alertowicz miał problemy z logowaniem na stronie mBanku. Internetowy potentat z licznymi usługami w sieci miał ułatwiać klientom korzystanie z konta. Coraz częściej jest powodem irytacji.

- Awaria strony mBanku. Brak możliwości zalogowania - napisał na Alert24 Marqus. To kolejne w krótkim czasie zgłoszenie rozgoryczonego klienta banku, który nie ma dostępu do swoich pieniędzy.

Największe kłopoty są jednak z logowaniem się do swojego konta. Alertowicze, którzy informują nas o kłopotach z logowaniem do konta narzekają, że problemy pojawiają się często w godzinach nocnych, około północy.

Bank prowadzi ciekawą politykę - trudno się z nim skontaktować i uzyskać informację o tym, co się dzieje. A nawet jak się uda, zaprzecza, że do awarii doszło. Anna Noszczyńska, rzecznik prasowy mBanku nic nie wie na temat awarii - Trudno mi si? ustosunkować do problemu, który dotyczy znikomej liczby osób - mówi Noszczyńska. Poleca korzystanie z mLinii, która pracuje 24 godziny na dobę i służy informacją. Jej zdaniem bank informuje o wszelkich przerwach i możliwych kłopotach w korzystaniu z usług. Ostatni pochodzi z 24 lutego i dotyczył 2-godzinnej przerwy konserwacyjnej dotyczących bankomatów Euronetu.

Pisaliśmy m.in. o "klęsce urodzaju", kiedy system się zablokował z powodu dużej ilości transakcji . Kłopoty zdarzają się coraz częściej z wpłatomatami. .

Więcej o: