Aaaaa sprzedam nerkę na Allegro!

Jeden z naszych czytelników przeglądając oferty w serwisie internetowym Allegro, natknął się na nietypową aukcję. 'Sprzedam nerkę'', cena kup teraz 100 tys. zł.

- Dzisiaj przeglądając aukcje allegro napotkałem dość nietypowy "przedmiot" - ludzką nerkę na sprzedaż - napisał na Alert24 internauta z Wrocławia.

Rzeczywiście. Internauta giecik zaoferował na sprzedaż swoją nerkę. Aukcja będzie trwała tydzień, a cena ''Kup teraz'' to 100 tys. zł. Internauta nie ma jeszcze żadnego komentarza, a konto zostało założone na początku lutego, dlatego Patryk Tryzubiak, rzecznik prasowy serwisu Allego.pl, nie wyklucza, że może to być żart. - W serwisie mamy miliony aukcji, wśród których zdarzają się też takie, które są zwykłym żartem. Nie wykluczam, że tak może być i tym razem - powiedział rzecznik.

Na razie nikt nie zgłaszał aukcji do usunięcia. Nadal można znaleźć ją w serwisie. Rzecznik przyjął nasz telefon, jako zgłoszenie aukcji do usunięcia.

- Przyjąłem państwa zgłoszenie, i od razu przekaże je do naszego zespołu, który zajmuje się usuwaniem aukcji z naszego serwisu. Jeśli okaże się, że aukcja łamie polskie prawo, a zapewne tak będzie, aukcja zostanie od razu usunięta - powiedział Tryzubiak.

Przeczytaj także: Konto z Naszej Klasy sprzedaje na Allegro

Więcej o: