Szczecin - spłonął wielki magazyn

Doszczętnie spłonął magazyn przy ul. Ludowej w Szczecinie. Strażacy z ogniem walczyli niemal całą noc. W pożarze ucierpiał tylko strażak, który podtruł się dymem.

- Około godz. 20 przy ul. Ludowej w Szczecinie w starych magazynach wojskowych już dawno opuszczonych na dachu pojawił się ogień. Na miejsce pojechało 9 jednostek straży pożarnej w tym 30 strażaków. Ulica była zamknięta. Akcja gaśnicza trwała całą noc. Według nieustalonych informacji przyczyną pożaru jest podpalenie - napisał krótko przed północą na Alert24 pan Marek.

Trwa jeszcze dogaszanie starego wojskowego magazynu - informuje Emilia Kujawa, reporterka radia TOK FM - W pożarze nikt nie ucierpiał poza jednym z gaszących strażaków, który podtruł się dymem. Wiesz więcej? Poinformuj Alert24

Ogień objął ponad 1000 metrów kwadratowych drewnianego dachu magazynu pokrytego papą. Ze wstępnych ustaleń wynika że przyczyną pożaru było podpalenie. Dogaszanie pożaru może jeszcze trochę potrwać. Masz zdjęcia? Wyślij je na Alert24

* Od redakcji: Zdjęcie z pożaru, które wcześniej było zamieszczone na naszej stronie, zostało przez nas odpublikowane, ponieważ ktoś podszył się pod pana Marka Łagockiego i podpisał je jego nazwiskiem, jako nazwiskiem autora. Okazało się jednak, że zdjęcie zostało wykonane przez inną osobę, dlatego zostało usunięte ze stron naszego portalu.

Więcej o: