Polska tonie!

Po miesiącu bardzo niskich temperatur, mrozów i obfitych opadach deszczu, nad Polską nadciągnęły ciepłe masy powietrza. Dlatego możemy cieszyć się słońcem oraz plusowymi temperaturami. Jednak nie wszyscy. Mieszkańcy niektórych osiedli toną w roztopach.

Dojście na przystanek w Częstochowie. Kliknij w zdjęcie, by zobaczyć galerię:

fot. Cypo/Alert24

- Tak wygląda dojście na przystanek autobusowy w Częstochowie . Dzielnica Dźbów przy ul. Leśnej i Powstańców Warszawy - napisał na Alert24 internauta Cypo. - Idąc w stronę przystanku od ul. Leśnej napotkamy przeszkodę w postaci kałuż i błota. W 2007 r. nieopodal tego miejsca został wyremontowany chodnik. Wystarczy jednak przejść kawałek dalej, żeby utonąć w błocie i kałużach. Po jakichkolwiek opadach ciężko jest się dostać na przystanek autobusowy. Zdjęcia zostały zrobione 24 stycznia - dodał internauta.

Jeśli w Twoim mieście zauważyłeś miejsca, które są zalewane podczas roztopów, daj nam znać! Denerwuje Cię brak działania ze strony władz? Zawstydź ich! Zrób zdjęcie chodników, po których nie da się przejść bez kaloszy. Nagraj filmik i prześlij go na adres wideo@alert24.pl lub na Alert24 , 605242424 , a my pokażemy całej Polsce, jak roztopy niszczą Twoje miasto!

Więcej o: