Skąd w moim cukierku wziął się robak?

Nieprzyjemną niespodziankę miał jeden z Alertowiczów, który delektował się cukierkami Bajecznymi. W środku znalazł robaki. - To niemożliwe, żeby pojawiły się one w cukierku podczas produkcji. Pewnie były źle przechowywane - tłumaczy przedstawicielka firmy Wedel Cadbury.

- Podczas radosnej konsumpcji wspaniałych cukierków Wedla okazało się, że na niektóre z nich ochotę mają również inne "osobniki" - napisał na Alert24 internauta Cordis. Cukierki dostał w prezencie. Zostały one kupione w jednym z wiejskich sklepów w woj. lubuskich - Natychmiast wyślemy tam audyt - zapewnia Marta Pokutycka z biura prasowego firmy Wedel Cadbury - Bardzo możliwe, że cukierki były przechowywane w nieprawidłowych warunkach, nieodpowiedniej temperaturze. Jeśli na półce sklepowej nie jest czysto, a paczka z cukierkami nie jest szczelna, bardzo szybko mogą pojawić się tam robaki - tłumaczy przedstawicielka firmy.

Obiecała, że cukierki, które Alertowicz prześle do firmy zostaną gruntownie zbadane - Mamy możliwości, aby stwierdzić, kiedy doszło do zanieczyszczenia naszego produktu i jakie były jego przyczyny - tłumaczy Pokutycka - W naszej firmie do tego dojść nie mogło. Mamy cały system zabezpieczeń i audytu - zapewnia.

Alert24 jest dla ludzi. Pisz o tym, co dla Ciebie ważne

Więcej o: