Wypadek pod Poznaniem: są ranni

Do wypadku dwóch aut doszło na trasie Zalasewo-Poznań Szczepankowo (woj.. wielkopolskie). Są ranni, na miejscu trwają czynności. Policja nie podaje na razie żadnych informacji.

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru, innego nietypowego zdarzenia? Prześlij swoją relację, zdjęcie, film na Alert24 lub na numer 605 24 24 24 i podziel się z innymi, tym co widziałeś

Alert24 o sprawie dowiedział się od pana Darka, który przejeżdżał obok miejsca wypadku - Do zderzenia dwóch samochodów mercedesa vito i fiata punto doszło ok. godz. 9 na trasie Zalasewo - Poznań Szczepankowo.

- Widziałem minimum dwóch poszkodowanych. Jeden był opatrzony - miał zabandażowaną głowę. Drugiego jak widziałem opatrywali na ulicy. Był przykryty folią i miał usztywnianą szyję - relacjonuje pan Darek.

Na miejsce pojawił się helikopter medyczny.

Na miejscu są służby ratownicze i policja , która ustala przyczyny wypadku. Na razie nie udziela żadnych szczegółowych informacji.

- Trasa w tym miejscu jest bardzo wąska. Nie ma poboczy i nieraz jest bardzo ciasno, gdy mija się z większym autem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Poza tym świeciło bardzo ostre słońce, które utrudniało jazdę - pisze Alertowicz.

Chcesz mieć zawsze świeże informacje z Twojego regionu? Ściągnij alertownię na swoją stronę internetową

Zagłosuj na stronę www.alert24.pl w konkursie Webstarfestival!

Więcej o: