Płock: chciał wyminąć inny samochód, uderzył w latanię

Do niegroźnego wypadku doszło na osiedlu w Płocku. Jeden z kierowców nie zauważył, że drugie auto zatrzymało się przed przejściem dla pieszych. Jego samochód uderzył w latarnię.

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru, innego nietypowego zdarzenia? Prześlij swoją relację, zdjęcie, film na Alert24 lub na numer 605 24 24 24 i podziel się z innymi, tym co widziałeś

- Do zderzenia aut doszło w niedzielę ok. godz. 18 w Płocku przy al. Armii Krajowej naprzeciwko garaży piętrowych - poinformował Alert24 pan Michał - VW Passat wyjeżdżający w lewo z ulicy osiedlowej Batalionu "Parasol" w aleję Armii Krajowej zaraz po skręcie zatrzymał się i ustąpił pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu przez pasy - relacjoonuje świadek zdarzenia - W tym czasie kierowca Audi jadącego al. Armii Krajowej w kierunku ul. Wyszogrodzkiej próbował ominąć passata. Niestety, nieskutecznie. Stracił panowanie nad kierownicą. Audi najpierw uderzyło w krawężnik, potem prawą stroną w latarnię stojącą przy przejściu dla pieszych i niegroźnie uderzył w Passata, w którym wypaliły boczne poduszki. Obyło się bez ofiar.

Zagłosuj na stronę www.alert24.pl w konkursie Webstarfestival!

Chcesz mieć zawsze świeże informacje z Twojego regionu? Ściągnij alertownię na swoją stronę internetową

Więcej o: