Ślimaki atakują centrum handlowe. To musi być promocja

Niecodzienny widok spotkał klientów Silesia City Center w sobotę. Po katowickiej galerii pełzały ślimaki w kolorach tęczy. To promocja festiwalu.

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru, innego nietypowego zdarzenia? Prześlij swoją relację, zdjęcie, film na Alert24 lub na numer 605 24 24 24 i podziel się z innymi, tym co widziałeś

- Wczoraj z rodziną spokojnie sobie robiliśmy zakupy w katowickim Silesia City Center, kiedy to nagle jak spod ziemi wyrosły trzy gigantyczne ślimaki w kolorach tęczy! - napisał na Alert24 pan Mateusz - Mój syn był zachwycony tak wielkimi, pluszowymi postaciami, ale mnie z żoną kompletnie zatkało. Skąd w centrum handlowym w sobotę ślimaki i to takich rozmiarów? Było to jednak bardzo sympatyczne przeżycie, bo ślimaki okazały się bardzo przyjazne, dały się pogłaskać co już do reszty uszczęśliwiło moją pociechę - poinformował alertowicz.

- Ślimaki promowały studencki Festiwal Kultury Absurdalnej, dostałem też od nich sympatyczną ulotkę z komiksem. Szukałem potem w internecie i znalazłem adres www.absurdalia.pl. Zapowiada się ciekawie - myślę, że się z rodziną tam wybierzemy - dodał pan Mateusz.

Zagłosuj na stronę www.alert24.pl w konkursie Webstarfestival!

Chcesz mieć zawsze świeże informacje z Twojego regionu? Ściągnij alertownię na swoją stronę internetową

Więcej o: