Złote Tarasy w Warszawie znów zalane!

Złote Tarasy znów zalane po burzy. Najbardziej ucierpiały sklepy na poziomie 0 - poinformował nas użytkownik Alertu24. Inny użytkownik przesłał nam zdjęcia samochodów, na które spadła tablica reklamowa. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Najbardziej ucierpiało kilka sklepów na poziomie 0 - relacjonuje internauta. Zdjęcie, zrobione w poniedziałek o godz. 16.45 pokazuje, jak pracownicy Złotych Tarasów walczą z wodą zalewająca całą podłogę.

To nie pierwszy przypadek, kiedy zalewa centrum handlowe w środku Warszawy. Ponad miesiąc temu, kiedy po raz pierwszy zalało Złote Tarasy, internauci pisali na Alert24 , że w centrum handlowym woda lała się z sufitu. - To wyglądało jak wodospad, albo fontanna. - pisała Agnieszka na Alert24 .

Tablica reklamowa spadła na samochody

Podczas burzy w Warszawie doszło też do innego incydentu. Ok. godz. 16.00 na dwa samochody zaparkowane na parkingu Lidla przy ul. Conrada spadła tablica reklamowa ze ściany sklepu.

Jedynymi szkodami, do jakich doszło, były zadrapania i wgniecenia obu samochodów. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Chcesz mieć zawsze świeże informacje z Twojego regionu? Ściągnij alertownię na swoją stronę internetową

Więcej o: