Tramwaje w ca造m Wroc豉wiu sta造 w korkach

Z powodu braku pr康u w trakcji od godz. 15 do 16.30 tramwaje sta造 w ca造m mie軼ie - poinformowali internauci Alert24.

Morthal pisze: "Ok. godz. 15.30, Wroc豉w. Z powodu braku prądu na trakcji połowa tramwajów stoi. Zablokowany jest m.in. Dworzec Główny PKP czy plac Dominikański. Nie dojedziemy tramwajami m.in. do parku Południowego czy na Tarnogaj".

Janek relacjonuje: "Między 15 a 16 utworzył się gigantyczny zator tramwajowy na trasie od Hali Targowej do Arkad (dalej mój wzrok nie sięgał) przez ulice Kołłątaja, Piłsudskiego. Tramwaje stały także na pl.Dominikańskim, bo nie mogły skręcać w ul. Piotra Skargi. Warto dodać, że taki zator utworzył się nie pierwszy raz, wcześniej zdarzały się takie zastoje, zwłaszcza na Piłsudskiego, w okolicach Arkad, ale ten był wyjątkowo długi i długotrwały. Kolejny raz potwierdza się nasza komunikacja działa nie najlepiej, a wręcz coraz gorzej. Tymczasem już niedługo czekają nas podwyżki cen biletów...

Jeff informuje: "Padło zasilanie w sieci trakcyjnej. Tramwaje nie kursują od ok. godz. 15, głównie te relacji wschód - zachód miasta. Ruszyły dopiero ok. godz. 16.30.

Okazało się, że prądu w sieci trakcyjnej nie było tylko przez pół godziny. To wystarczyło, aby centrum Wroc豉wia zostało niemal kompletnie zablokowane. Rozładowywanie korków trwało ponad godzinę.

- Za brak prądu odpowiada zakład energetyczny - mówi Iwona Czarnacka, rzecznik MPK. - Nie mogliśmy wytyczyć objazdów, bo energii nie było w dużej części sieci tramwajowej na Starym Mieście i w Śródmieściu.

Wiesz o czymś istotnym? Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia we Wrocławiu? Powiadom Alert24.pl lub wyślij SMS albo MMS na numer 605 24 24 24

Chcesz mieć zawsze świeże informacje z Twojego regionu? Ściągnij alertownię na swoją stronę internetową

Wi璚ej o: