Kup bilet - jeśli zdołasz i zapłać - tylko szybko!

Serwis KupBilet.pl ma wciąż problemy z serwerami. Nie można się zalogować do serwisu, a tym samym kupić biletu na mecze reprezentacji Polski w tegorocznych mistrzostwach Europy. Jeden z internautów zwrócił nam uwagę, że oprócz problemów technicznych, serwis obarcza kibiców dodatkowymi opłatami za kupno biletów przez internet. Kolejnym utrudnieniem jest warunek, że kibice mają jedynie 72 godziny, aby należność za bilet trafiła na konto firmy.

- Jeżeli w ciągu 72 godzin od zarezerwowania biletów na konto serwisu kupbilet.pl nie wpłyną pieniądze, to miejsca zarezerwowane mogą być zamienione na inne - np. gorsze - w tej samej cenie - pisze Marcin, który powiadomił Alert24. - Zostaje więc tylko przelew bankowy, bo jeśli skorzystamy z pośrednictwa Poczty Polskiej, pieniądze znajdą się na koncie serwisu kupbilet.pl za co najmniej 4 dni robocze. To dyskryminowanie niektórych kibiców - dodaje podirytowany Marcin.

Marcin Krysiński, przedstawiciel KupBilet.pl, nie chciał rozmawiać z dziennikarką Alert24. Nie chciał nawet wysłuchać pytań. Kazał przesłać je sobie mailem i równocześnie zaznaczył, że nie wie, kiedy znajdzie czas, aby na nie odpowiedzieć.

Przeczytaj o kłopotach serwisu KupBilet.pl związanych z wyciekiem danych osobowych.

Więcej o: