Mężczyzna na jedną noc za 2,25 zł

"Na serwisie aukcyjnym Allegro można sobie kupić... mężczyznę na jedną noc - poinformował Alert24.pl jeden z użytkowników. "Czy Allegro umożliwiając prostytucję stawia się w roli czerpiącego korzyści z nierządu, krótko mówiąc sutenera?" - pyta Pan Morales.

Pod podanym przez Pana Moralesa numerem faktycznie widnieje oferta wylicytowania... mężczyzny. "Przedmiotem aukcji jest wynajęcie mnie na jedną noc na terenie Wielkopolski. Aukcja przeznaczona tylko dla kobiet" - informuje sprzedawca. Opisuje się jako "26-letni mężczyzna, bez nałogów, przystojny, ładny, zadbany, 184 cm, 85 kg, szatyn, krótkie włosy, piwne oczy, odpowiednie rozmiary." Pod opisem widnieje zdjęcie mężczyzny w bokserkach od pasa do ud, które usuwa wszelkie wątpliwości, do czego w nocy można takiego faceta wykorzystać (podpowiadamy - nie do prasowania i naprawy zlewu). "Mam duże doświadczenie" - zapewnia mężczyzna do wynajęcia.

Z opisu dowiadujemy się także, że do ceny należy doliczyć koszty przejazdu do klientki. Wiek klientki nie gra roli. Liczy się dyskrecja oraz higiena. Sprzedający gwarantuje 100% zadowolenia i satysfakcji z aukcji. Więcej fotografii i szczegóły oferty możemy dostać na maila.

Sprzedawca ma 36 pozytywnych komentarzy o swoich aukcjach. "Wszystko ok. Gorąco polecam sprzedawcę. Duży POZYTYW!!!!!" - to jeden z nich.

- Pierwszy raz spotykamy się z taką ofertą na naszym serwisie - mówi Patryk Tryzubiak z Allegro. - Aukcja zostanie natychmiast usunięta, a allegrowicz poinformowany o tym mailowo. Będziemy zastanawiać się, czy nie wprowadzić do regulaminu osobnego punktu zakazującego takich aukcji. Użytkownicy serwisu mogą się poczuć urażeni. Nie chcemy, aby nasz serwis był kojarzony z takimi aukcjami.

Wystawiający się na aukcji zachęcał kupujące, aby do niego napisać, wtedy odpowie na pytania i przyśle swoje zdjęcia. Jeszcze nie dostaliśmy odpowiedzi na naszego maila. Ciekawi nas zwłaszcza, czym się kierował ustalając cenę wywoławczą za spędzenie z nim nocy na 2 złote. Tym bardziej, że wyłącznik termiczny, który także oferuje na aukcji wycenił na 29,90 zł za sztukę.

Po godzinie 13 aukcja 26-latka nie była już dostępna na serwisie Allegro.

Więcej o: