Złodziej samochodu rozwalił trzy inne auta

Złodziej ukradł golfa i od razu rozbił go o inne samochody. Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 19 na Piastowskiej w Kędzierzynie Koźlu. Wszystko działo się na oczach mieszkańców pobliskich bloków.

Mieszkańcy natychmiast zadzwonili na policję, że ktoś kradnie osobowego volkswagena golfa i na bieżąco relacjonowali policjantowi co się dzieje.

Zdarzenie w Kędzierzynie-Koźlu opisał i nadesłał na Alert24 Tomasz Adamek.

47-letni mieszkaniec Gliwic zdołał wyjechać z ulicy Niemcewicza na Piastowską, gdzie czołowo zderzył się z osobowym mercedesem. Volkswagen odbił się, otarł o skodę i uderzył w bmw - oba samochody stały prawidłowo zaparkowane na poboczu drogi.

Mieszkańcy błyskawicznie wezwali straż pożarną, bo istniała realna obawa, że może dojść do eksplozji - z jednego z samochodów wydobywał się dym.

Nikt nie został ranny. Mężczyznę, który najpierw ukradł osobowego volkswagena, a później spowodował wypadek, zatrzymała policja.

Ulica Piastowska na wysokości skrzyżowania z Niemcewicza przez około godzinę była zamknięta dla ruchu. Jak poinformował mnie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu - podejrzany o kradzież samochodu i porozbijanie kilku samochodów, został zatrzymany do wyjaśnienia. W momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu - ponad 2 promile.

Więcej o: