Zaginęła Hanna Brzezińska. ITAKA prosi o pomoc w poszukiwaniach

W miejscowości Końskie (województwo świętokrzyskie) zaginęła Hanna Brzezińska. Kobieta może potrzebować pilnej pomocy - alarmuje Fundacja ITAKA. O pomoc w poszukiwaniach apeluje także prof. Magdalena Środa. - Moja przyjaciółka Karina Schwerzler od wielu dni w całej Polsce szuka zaginionej mamy, która cierpi na alzheimera - napisała na Facebooku.

Zaginiona ma 74 lata, 164 cm wzrostu i piwne oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w jasną czapkę, czerwony golf, długi jasny płaszcz i czarne sznurowane półbuty. Jak poinformowała na swoim facebookowym profilu Magdalena Środa, Hanna Brzezińska cierpi na alzheimera. Profesor prosi internautów o pomoc w poszukiwaniu zaginionej. - Bardzo proszę Państwa o udostępnienie tego zdjęcia. Chodzi o to, aby jak najwięcej osób zobaczyło mamę Kariny - napisała.

Pani Karina szuka zaginionej mamy w bardzo intensywny, nietypowy sposób. Przy jednej z najważniejszych ulic w Warszawie umieściła banner z jej zdjęciem. Chce by zobaczyło je jak najwięcej osób. - Córka zaginionej sama rozdaje też nasze ulotki - mówi Aleksander Zabłocki z Fundacji ITAKA.

Pomysł na prowadzenie poszukiwań w taki właśnie sposób wyszedł właśnie od pani Karnin. - To w całości jej inicjatywa - mówi Zabłocki. - Oczywiście cały czas ją wspieramy, jesteśmy z nią w kontakcie - dodaje.

Ktokolwiek widział Hannę Brzezińską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcia Hanny Brzezińskiej oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl.

Więcej o: