Zaginął Piotr Luciński. Studenta Politechniki Wrocławskiej szukają tysiące internautów

Piotr Luciński, student Politechniki Wrocławskiej, zaginął w sobotę wczesnym rankiem. Od tego czasu jest intensywnie poszukiwany przez policję, straż miejską, Fundację ITAKA oraz internautów, których na Facebooku zebrało się już ponad pięć tysięcy.

Zaginiony ma 22 lata, 178 cm wzrostu oraz brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę do bioder z futerkiem przy kapturze, niebieską polówkę i jeansy. Na prawej ręce miał bransoletę, a na lewej zegarek ("Festina") na czarnym pasku.

Piotr Luciński ostatni raz widziany był w sobotę 19 stycznia około godziny czwartej rano. Przy moście Tumskim we Wrocławiu oddalił się od grupy znajomych i do tej pory nie dał znaku życia.

Z informacji opublikowanej na Facebooku przez organizatorów akcji poszukiwawczej wynika, że Piotr może cierpieć na zaniki pamięci i nie jest w stanie odnaleźć drogi do domu.

Ktokolwiek widział Piotra Lucińskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Itaką - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70.

Więcej o: