Nocny pościg przez miasto. Rozbite 3 samochody

Nocny pościg ulicami Ochoty. Grzegorz Sz. uciekając przed policją staranował 3 samochody. Miał 2 promile alkoholu. O sprawie poinformował Alert24 nasz czytelnik.

Pijanego kierowcę namierzyli policjanci z Ochoty w środę ok. godz. 23. Jadący alfa romeo mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i ostro przyspieszył. Policjanci ruszyli w pościg. Udało się go zatrzymać na skrzyżowaniu ul. Racławickiej i Mołdawskiej na Rakowcu.

"Dwa rozbite radiowozy, potrącony policjant oraz rozwalone słupki" - tak opisuje finał pościgu internauta, który zgłosił sprawę na Alert24. - Policjantom nic się nie stało, wozy też nie zostały uszkodzone - uspokaja Edyta Adamus ze stołecznej policji. Rozbite zostały za to 3 zaparkowane przy ulicy samochody i kilkanaście słupków odgradzających jezdnię od chodnika.

Pijany kierowca to Grzegorz Sz. Policjanci przebadali go alkomatem - okazało się że ma 2 promile alkoholu we krwi. Noc spędził na izbie wytrzeźwień. Auto zostało zatrzymane przez policję.

Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Wyślij nam informacje i zdjęcia na nr 605-24-24-24. Alert24 jest dla Was. Piszcie o tym, co dla Was ważne. Jak się z nami skontaktować? SPRAWDŹ >>

Więcej o: