Solidarna Polska "hakuje" stronę PiS. Zachęta do wstępowania do klubu

Na stronie kłodzkiego Prawa i Sprawiedliwości pojawiło się ogłoszenie zachęcające do wstępowania do struktur nowego ugrupowania. Informację opublikował nowy poseł Andrzej Dąbrowski, który był przewodniczącym kłodzkiego oddziału Prawa i Sprawiedliwości.

- Nowy poseł Andrzej Dąbrowski, który wstąpił do klubu Solidarna Polska a startował z list Prawa i Sprawiedliwości, znalazł dość zaskakujący sposób na werbowanie kandydatów do nowego klubu. Kłodzki poseł zamieścił po prostu na stronie internetowej regionalnego klubu Prawa i Sprawiedliwości ogłoszenie o naborze do klubu Solidarnej Polski - napisał na Alert24 "kristoff".

Andrzej Dąbrowski dostał się do Sejmu za Bogdana Święczkowskiego, któremu marszałek Schetyna wygasił mandat.

"Solidarna Polska" werbuje

Nowy klub zaczął budować swoje struktury kilka dni temu. Jak pisze dzisiejsza "Rzeczpospolita", ziobryści, którzy zostali usunięci z PiS, tworzą struktury nowej partii. Zaczynają od klubów w sejmikach wojewódzkich i radach miast. "Rzeczpospolita" pisze, że zwolenników nowego ugrupowania przybywa między innymi w Małopolsce, na Opolszczyźnie, Podlasiu i w Radomiu. Na oficjalnym blogu " Solidarnej Polski " pojawiły się adresy mailowe, na które powinni pisać chętni do wstąpienia do "Klubów Solidarnej Polski"

Więcej o: