Przyznaliśmy nagrody za najciekawsze newsy (24.11 - 08.12)

Nagrody trafią do naszych trzech czytelników. Dzięki ich informacjom powstały artykuły, które przez ostatnie dwa tygodnie były najchętniej czytane. W tym tygodniu nagrody to książki Ryszarda Kapuścińskiego "Jeszcze dzień życia" i "Autoportret reportera" oraz zestaw płyt "Dekady 1945-2005".

Ty także masz szanse na nagrodę! Wystarczy, że wyślesz do nas newsa dotyczącego ciekawej, niecodziennej, niebanalnej informacji. Pisz na Alert24 lub na numer 605 24 24 24 i zdobywaj nagrody!

Zestaw płyt "Dekady 1945-2005" trafi do Szymona, który jako pierwszy poinformował nas o ataku nożownika na jednego ze studentów uniwersytetu Jagiellońskiego. Do ataku doszło na terenie biblioteki wydziału Prawa i Administracji. Student III roku UJ pociął bagnetem o rok młodszego studenta. Z ranami karku oraz ręki, poszkodowany student trafił do szpitala. Policja nie wie co było przyczyną napaści. Dzięki informacji Szymona powstał artykuł, który został opublikowany w lokalnym wydaniu "Gazety Wyborczej".

Przeczytaj nagrodzony artykuł opublikowany w Gazecie Wyborczej: ''Atak nożownika w uniwersyteckiej czytelni''

Książka "Jeszcze dzień życia" Ryszarda Kapuścińskiego trafi do naszego kolejnego czytelnika, Andrzeja. Internauta poinformował Alert24 o bardzo ciekawym haśle adwentowym "Gościa Niedzielnego" i "Małego Gościa Niedzielnego" - "PiSzę do Ciebie". Nie byłoby w nic dziwnego, gdyby nie sposób zapisu hasła. Pierwszy wyraz jest wyraźnie stylizowany na logo partii Prawa i Sprawiedliwości. Wydaje się to dziwne, tym bardziej, że 21 listopada w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Jarosław Kaczyński przyznał, że partia chce dotrzeć do parafian. Skąd taki zapis hasła - czy wyróżnienie litery "s" ma jakieś głębsze znaczenie?

Czytaj więcej w nagrodzonym artykule: ''PiSzę do Ciebie - przypadek czy propaganda?''

Ostatnią nagrodę - "Autoportret reportera" Ryszarda Kapuścińskiego - otrzyma internauta SF. Poinformował on Alert24 o dość nietypowej promocji sieci Era. Klienci, którzy chcą skorzystać z dodatkowego, promocyjnego doładowania dopiero po doładowaniu telefonu minimalną sumą 25 zł dowiadują się co muszą zrobić, żeby otrzymać dodatkowe pieniądze. Okazuje się wtedy, że kwotę, którą doładowało się telefon, trzeba wykorzystać w ciągu najbliższych pięciu dni. Dodatkowe pieniądze na koncie klienta Ery, wynikające z warunków promocji, zostaną przelane dopiero okresie 2 - 9 stycznia. Artykuł powstał cztery dni temu, a nadal czyta się bardzo dobrze.

Czytaj więcej w nagrodzonym artykule: ''Uwaga na podwójne doładowania w Erze''

Regulamin konkursu ''Nagradzamy najlepsze alerty''

Więcej o: