W zemście za porzucenie dla innej, zniszczyła mu auto

Wczoraj policjanci z Wrzeszcza w woj. pomorskim zatrzymali 57-letnią kobietę, która przebiła koło, powybijała reflektory i porysowała lewą stronę auta należącego do jej byłego konkubenta. Z ustaleń wynika, że zrobiła to w zemście za to, że 77-latek zostawił ją dla innej kobiety. 57-latce grozi do pięciu lat więzienia.

Wczoraj wieczorem policjanci z Wrzeszcza zostali powiadomieni, że jakaś kobieta zaatakowała na ulicy mężczyznę. Mundurowi przyjechali na miejsce i ustalili przebieg zdarzenia. Gdy 77-letni mężczyzna był w sklepie, zauważył stojącą przy jego samochodzie byłą konkubinę, która trzymała w ręku nóż. 77-letni gdańszczanin od razu wybiegł ze sklepu, gdyż bał się o swój samochód. Przeszło dwa tygodnie temu ta sama kobieta przebiła koło i powybijała reflektory w jego aucie. Tym razem, 57-letnia mieszkanka Gdyni porysowała lewą stronę jego samochodu. Gdy mężczyzna podszedł do 57-latki, ta rzuciła się na niego grożąc mu nożem.

Kobieta podczas interwencji policjantów, była bardzo agresywna. Funkcjonariusze zatrzymali ją i przewieźli do policyjnego aresztu. Jak się okazało, kobieta była nietrzeźwa. Alkomat wykazał u niej ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Z ustaleń wynika, że uszkodziła samochód 77-latka w zemście za to, że zostawił ją dla innej kobiety.

Za uszkodzenie mienia grozi kara do pięciu lat więzienia, a za groźby karalne do lat dwóch.

W serwisie policyjni.pl także: Zagłodził psy. Jeden zaczął zjadać zwłoki drugiego

Wybierz najlepsze zdjęcie wszystkich edycji konkursu "Uprzejmie donoszę"

Więcej o: