Jak odnaleźć Pawła? Policjanci korzystają nawet z pomocy jasnowidza [ZDJĘCIA]

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków, w tym płetwonurkowie, przeczesują teren nad rzeką Łyną w Olsztynie w poszukiwaniu 25-letniego Pawła Burakiewicza. Mężczyzna ósmego stycznia około godziny 23.00 wyszedł z domu na olsztyńskim osiedlu Zatorze i ślad po nim zaginął. W poszukiwaniach funkcjonariusze kierują się nawet wskazówkami jasnowidza.

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia Pawła, rozpoczęto jego poszukiwania. Komunikaty dotyczące sprawy zostały rozesłane do jednostek policji w całym kraju.

Policjanci skontaktowali się ze znajomymi 25-latka i sprawdzili miejsca, w których mógł przebywać. Poza tym przeprowadzili oględziny telefonu komórkowego i komputera zaginionego oraz zabezpieczyli nagrania z monitoringu miejskiego. Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań, nie udało się ustalić okoliczności zaginięcia, ani miejsca pobytu Pawła. Dlatego też dzisiaj policjanci skorzystali ze wskazówek przekazanych rodzinie 25-latka przez jasnowidza. Zgodnie z nimi będą kontynuowali dalsze poszukiwania.

Paweł Burakiewicz ma 184 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie ciemny blond włosy oraz owalną twarz. Na czole i łokciu ma widoczne ślady po ospie.

Paweł był ubrany w spodnie moro koloru piasek pustyni, czarną w kremowe prążki z kapturem bluzę, w buty GROTEX ciemny brąz , kurtkę czarną na podszewce w kratę.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie pod nr tel. 89 5223424 bądź 997, 112.

W serwisie policyjni.pl także: Zamordowali lidera kibiców Cracovii. Pierwsze zatrzymania

Więzienne skrytki, maska z horroru, luksusowe samochody [ZDJĘCIA]

Więcej o: