Co stało się z 14-letnią Eweliną ze Służewa?

Mijają już prawie trzy tygodnie od zaginięcia 14-letniej Eweliny Skwary ze Służewa w kujawsko - pomorskiem. 8 grudnia dziewczynka wyjechała na rowerze do szkoły i ślad po niej zaginął. Za pomoc w odnalezieniu nastolatki wyznaczono 20 tysięcy złotych nagrody.

Nad sprawą Eweliny cały czas pracuje specjalnie powołana grupa policjantów kryminalnych. - Dokonano kilku przeszukań na terenie całego kraju. Przesłuchano kilkadziesiąt osób. Niestety w tej sprawie nadal nie mamy takiego przełomu, na który czekamy chyba wszyscy. Najtrudniejsze jest to, że my nie potrafimy odpowiedzieć na pytanie, co w ogóle się stało. Jedynym śladem, który mamy jest ten rower, który pozostał. Ma pewne uszkodzenia, wskazujące na to, że doszło do wypadku drogowego - mówi komisarz Monika Chlebicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

8 grudnia Ewelina wyjechała rowerem do szkoły. Na lekcje jednak nie dotarła. Po pewnym czasie przy drodze odnaleziono jedynie jej uszkodzony, czerwony rower. Przez kilka dni 200 policjantów, strażaków, żołnierzy i mieszkańców wsi przeszukało 600 ha lasów. Niestety nie trafili na żaden ślad.

Na Ewelinę cały czas zrozpaczona rodzina. Za pomoc w odnalezieniu 14-latki wyznaczono nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych. Informacje na temat zaginionej można przekazywać pod specjalnym numerem tel. 052 525 53 06 lub 112 i 997.

Banknoty sprzed denominacji [GALERIA]

Więcej o: