Fala zaginięć na Mazowszu

W ciągu trzech dni w województwie mazowieckim zaginęły trzy osoby. Wszystkie trzy zaginięcia są szczególnie niepokojące. Zaginieni mogą potrzebować pilnej pomocy, w tym pomocy medycznej - informuje Itaka.

19 września 2010 r. w Lesie Lesznowolskim koło Grójca zaginęła Amelia Śledź. Wyszła z domu w środku nocy nie informując domowników, gdzie idzie i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ma 84 lata, 165 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w: szarą wełnianą czapkę, zielony sweter, granatowe spodnie dresowe, buty typu kamaszki filcowe na suwak. Zaginiona może mieć problemy z dotarciem do domu.

20 września 2010 r. w Duchnicach koło Ożarowa Mazowieckiego zaginął Robert Roszczyk. Wyszedł z domu po godzinie 19.00. Nie zabrał ze sobą dokumentów, pieniędzy ani telefonu. Ma 43 lata, 192 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w brązową dżinsową kurtkę, granatowy sweter, flanelową koszulę, granatowe dżinsowe spodnie i czarne pantofle.

Następne zaginiecie miało miejsce 21 września 2010 r. w Głoskowie koło Raszyna zaginął Roman P. Tego dnia rano wyszedł na spotkanie z dziećmi w miejscowości zamieszkania. Potwierdził telefonicznie swoje przybycie, ale nie dotarł na umówione miejsce. Jak się okazało, Roman P. nie żyje.

ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych prosi o jakiekolwiek informacje na temat zaginionych. Można je przekazywać pod całodobowymi numerami: 0 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. ITAKA gwarantuje informatorom dyskrecję.

W serwisie policyjni.pl także: 300 razy zgwałcił nieletnią córkę

Więcej o: