Zatrzymany zboczeniec. "Fascynował mnie widok młodych kobiet"

Zatrzymany za zmuszenie 20-latki do innej czynności seksualnej i kopnięcie innej kobiety w krocze mężczyzna stwierdził, że powodem jego zachowania była fascynacja widokiem młodych kobiet. Teraz "zafascynowanym" zboczeńcem zajmie się prokuratura.

Pomimo umorzonej pod koniec stycznia sprawy mężczyzny, który dopuścił się napaści na kobietę zmuszając ją do innej czynności seksualnej łódzcy policjanci nie dali za wygrana i kontynuowali poszukiwania wspomnianej osoby. Działania doprowadziły ich do jednego z mieszkań przy ulicy Felsztyńskiego w woj. łódzkim.

Mężczyzna, którego policjanci zastali w lokalu był całkowicie zaskoczony ich wizyta. 29-latek był żonaty i miał dwójkę dzieci w wieku szkolnym. Zatrzymany przyznał się do swoich wizyt pod bursą przy ulicy Podgórnej. Jak stwierdził fascynował się widokiem młodych kobiet. Przyznał się również, że dokonał innej czynności cielesnej z dwudziestolatką, która złożyła doniesienie w tej sprawie. Naruszył także nietykalność cielesną innej kobiety poprzez uderzenie ja w krocze.

Śledczy przekazali 29-latka do dyspozycji prokuratury.

W serwisie policyjni.pl także: 14-letnia Luiza znaleziona na melinie

Więcej o: