Ugryzł kobietę w pośladek, obnażył się i uciekł. "Nie mogłem się oprzeć jej urodzie"

W minioną sobotę policjanci zatrzymali dwóch braci, których podejrzewają o handel narkotykami. W trakcie przeszukania ich domu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 29 gramów amfetaminy. Przy realizacji czynności wyszły na jaw inne ?grzeszki? starszego z braci...

W sobotę policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 21-letniego Artura S. oraz jego 23-letniego brata Patryka S., których podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania ich domu, śledczy ujawnili 29 gramów amfetaminy, które mężczyźni ukryli za piecem kaflowym w mieszkaniu.

Ponadto policjanci ustalili, że 23-letni Patryk S. w minioną środę wszedł do jednego ze sklepów w Białej Podlaskiej i dopuścił się nieobyczajnego wybryku. Właścicielka sklepu powiadomiła dyżurnego policji, że gdy przechodziła obok jednego z klientów ten nagle zacisnął swoje szczęki na jej pośladku, po czym obnażył się i uciekł. 23-latek przyznał się do tego czynu. Wyjaśnił, że nie mógł się oprzeć urodzie kobiety. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 300zł. Teraz wraz z bratem przebywa w policyjnym areszcie, a niebawem obaj trafią do prokuratury. Grozi im do ośmiu lat więzienia.

W serwisie policyjni.pl także: Ochroniarz maczetą odciął dłoń klientowi

Więcej o: