Śmiertelny finał libacji: kobieta wypchnięta z balkonu na VI piętrze

Podczas libacji w jednym z lubelskich bloków pomiędzy pijanymi uczestnikami zabawy doszło do awantury. Ostra wymiana słów i szarpanina zakończyła się wypchnięciem z balkonu na VI piętrze 43-letniej kobiety.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w południe. W jednym z mieszkań w bloku przy ul. Montażowej od rana odbywała się libacja. W pewnym momencie pomiędzy uczestnikami zabawy doszło do sprzeczki. 43-letnia kobieta wdała się w kłótnię z 38-letnim Piotrem C. Do wymiany zdań przyłączyła się także żona 38-latka oraz najmłodszy z uczestników imprezy 18-letni Łukasz P. Finał tej kłótni okazał się tragiczny. 43-letnia Maria M. została wypchnięta z balkonu usytuowanego na VI piętrze budynku. Kobieta zamarła na miejscu zdarzenia.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali do wyjaśnienia wszystkich uczestników zabawy w wieku od 18 do 76 lat. Wszyscy byli pijani- mieli od dwóch do trzech promili alkoholu. Najstarszy z towarzystwa (76-latek) był w stanie takiego upojenia alkoholowego, że nie mógł nawet poddać się badaniu alkomatem.

Policjanci ustalili przebieg zdarzenia oraz sprawców. Dzisiaj do prokuratury doprowadzone zostaną trzy osoby- 38-letni Piotr C. oraz 18-letni Łukasz P. będą odpowiadali za zabójstwo kobiety, 28-letnia Anna C. odpowie za podżeganie do popełnienia zbrodni.

W serwisie policyjni.pl także: Rodzice zagłodzili na śmierć żywe niemowlę, bo zajmowali się wirtualnym

Więcej o: