Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Zwłoki mężczyzny znaleziono 22 grudnia ub. r. na terenie pustostanu w Żalinie w woj. lubelskim. Do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciu.

Rysopis mężczyzny: wiek około 30- 50 lat, wzrost około 175-180 cm, szczupła budowa ciała; długie, siwe włosy, na twarzy widoczny zarost.

Ubiór: siwy sweter w czarne rąby z napisem na metce "Royce", niebieskie spodnie dżinsowe z napisem Lee Cooper, do których założony był czarny pasek, szare skarpety, jasne buty sportowe o nazwie Max Gear zapinane na rzepy (rozmiar 44).

Mężczyzna miał na palcu lewej dłoni obrączkę koloru szarego tzw. różaniec, na prawym przedramieniu na swetrze posiadał zapięty zegarek marki PERFECT, w kieszeni spodni znaleziono scyzoryk z czarną okładziną oraz pieniądze w postaci bilonu (4zł 23gr.).

Lekarz na ciele mężczyzny nie znalazł zewnętrznych obrażeń ciała.

Osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny policja prosi o kontakt z KMP w Chełmie (82) 560 12 10, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

W serwisie policyjni.pl także: Jeździł ze zwłokami konkubiny w aucie

Więcej o: