Wypadek posłanki Szczypińskiej. Ma złamaną rękę

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Jolanta Szczypińska została ranna w wypadku samochodowym. Czeka ją operacja w szpitalu wojskowym przy ulicy Szaserów.

Do zdarzenia doszło rano w Warszawie na placu Trzech Krzyży. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Wiadomo, że posłanka PiS jechał z dziennikarką. W sumie trzy ranne osoby, w tym parlamentarzystka Jolanta Szczypińska, trafiły do szpitala.

Kaczyński: Nasza koleżanka została poważnie poszkodowana | wideo

- Posłanka Szczypińska ma skomplikowane złamanie nadgarstka wymagające operacji - potwierdził pytany o sprawę wypadku posłanki Jarosław Kaczyński. Prezes PiS powiedział, że osobiście dzwonił do lekarzy, którzy się nią opiekują. - Będę proponował panią poseł aby skorzystała z kliniki, która jest na Śląsku, chyba najlepszej jeżeli chodzi o takie urazy, kliniki w Polsce - dodał Jarosław Kaczyński. Prezes zapewnił, że jeśli tylko stan zdrowia posłanki na to pozwoli, w szpitalu odwiedzą ją przedstawiciele klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Szczypińska jeszcze dziś ma być operowana w szpitali wojskowym przy ulicy Szaserów w Warszawie.

Jak informuje stołeczna policja do zderzenia doszło około godziny 9.00. Brały w nim udział nissan micra i renault laguna. Do szpitala trafił kierujący renault oraz kierująca i pasażer nissana. Policja dalej prowadzi czynności na miejscu wypadku.

Więcej o: