Tak głodni, że napadli na dostawcę pizzy

Silny głód skłonił dwóch mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego do napadu na dostawcę pizzy. Zagrozili mu nożami i ukradli jedzenie oraz pieniądze.

19-letni dostawca pizzy gdy jechał z towarem został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Napastnicy przystawili mu dwa noże do brzucha. Zrabowali jedzenie i saszetkę z pieniędzmi, łącznie 450 złotych.

Ofiara rozboju skontaktowała się z policją. Dzięki współpracy z pokrzywdzonym już następnego dnia kryminalni wytypowali i zatrzymali napastników. 18-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego wpadł w ręce stróżów prawa w kamienicy, gdzie wraz z kompanem w jednym z mieszkań urządził sobie melinę. Tam znaleziono noże, których mężczyźni użyli do rozboju i pusty karton po zjedzonej.

Drugi z napastników - 23-letni mieszkaniec Warszawy przebywający czasowo w Tomaszowie został zatrzymany w czasie spaceru po mieście. Okazało się, że noże, którymi zagrozili dostawcy skradli wcześniej z innego lokalu gastronomicznego.

Obaj rabusie usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. Sąd zdecydował, ze trafili do aresztu. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im 12 lat więzienia.

Serwis policyjni.pl poleca: CBŚ zlikwidowało plantację narkotyków w Gorzowie

Więcej o: