Gdańsk: znaleziono zmasakrowane zwłoki kobiety

W zaroślach przy jednej z działek ogrodniczych w gdańskiej dzielnicy Stogi, owianej w Trójmieście złą sławą, policjanci znaleźli zmasakrowane zwłoki 62-letniej kobiety- dowiedział się reporter Radia TOK FM Łukasz Konarski.

Ciało zostało zauważone przez przypadkowego przechodnia. Jeden z policjantów będących na miejscu zdarzenia rozpoznał kobietę- jest to 62-letnia mieszkanka Gdańska.

- Badamy obecnie okoliczności tej sprawy - mówi prokurator Renata Klonowska z Prokuratury Gdańsk Śródmieście. - Zwłoki były bardzo zmasakrowane. Były to ślady na całym ciele, zwłoki były rozcięte wzdłuż tułowia od krocza aż po szyję. Kobieta była rozebrana od pasa w dół. Brakującej części odzieży nie znaleziono.

Ciało kobiety poddawane jest aktualnie oględzinom, które ustalą dokładną przyczynę zgonu. Śledczy nie wykluczają, że przed śmiercią kobieta była torturowana.

- Więcej nie mogę na chwilę obecną powiedzieć- mówi Klonowska. - Nie chcemy ujawniać zbyt wielu szczegółów, gdyż intensywnie szukamy sprawców. Dodam, że jestem prokuratorem od wielu lat, ale z morderstwem tak okrutnym spotykam się po raz pierwszy - dodaje.

Serwis policyjni.pl poleca: Wyniki sekcji zwłok 34-latka zmarłego podczas awantury z udziałem policjantów

Więcej o: