38-latek onanizował się na oczach gimnazjalistek

38-latek podjechał pod jedną ze szkół i onanizował się na oczach idących do szkoły gimnazjalistek. Został zatrzymany kiedy już pod następną placówką oświaty siedział w aucie z rozpiętymi spodniami.

Do zdarzenia doszło wczoraj we Włoszczowie w woj. świętokrzyskim. Idącą do pracy kobietę zaintrygował widok grupy gimnazjalistek, które z zaciekawieniem przyglądały się stojącemu koło szkoły polonezowi. Kiedy podeszła bliżej okazało się, że w aucie siedzi mężczyzna, który zaspokaja swoje potrzeby seksualne prezentując je grupie dziewcząt. Kobieta natychmiast wezwała policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze nie zastali pod szkołą owego poloneza dlatego też postanowili rozejrzeć się w okolicach pozostałych placówek oświaty. Tak jak przypuszczali, spotkali go pod inną szkołą. Kiedy otworzyli drzwi auta, zaskoczony mężczyzna siedział w nim z rozpiętym rozporkiem. Policjanci od razu zorientowali się, że złapali właściwą osobę.

38 - letniemu mieszkańcowi powiatu radomszczańskiego został przedstawiony zarzut prezentowania czynności seksualnej osobom małoletnim poniżej 15 roku życia, za co może mu grozić do 12 lat więzienia.

Serwis policyjni.pl poleca: Skandal na Słowacji: Nagranie pokazuje brutalne traktowanie nastolatków przez policję

Więcej o: