Warszawa: napad na bank Millennium, sprawca uciekł

Zamaskowany mężczyzna ok. 18.20 napadł na oddział banku Millennium w Warszawie, przy rondzie Wiatraczna 2 - poinformował Alert24 internauta yes2mike. Mężczyzna uciekł w nieznanym kierunku. Oprócz skradzionych pieniędzy mógł mieć przy sobie także broń, którą zastraszył pracownice banku.

- Mężczyzna w czarnej kominiarce wszedł do banku na warszawskiej Pradze i zażądał od kasjerki wydania pieniędzy - potwierdza nasze informacje stołeczna policja . - Groził jej przedmiotem przypominającym broń.

Kasjerka szybko wydała bandycie pieniądze, mężczyzna uciekł.

Do oddziału Millennium przy rondzie Wiatraczna przyjechały ekipy policyjne. Na podstawie relacji świadków, policji udało się pobieżnie ustalić, jak wyglądał sprawca. Miał 170-175 cm wzrostu, ubrany był w szare spodnie dresowe i niebieską kurtkę.

Dowiedzieliśmy się, że policja goniła mężczyznę ulicą Grochowską, ale jak dotąd - nie złapała go. Internauta, który nas powiadomił o napadzie twierdzi też, że do pościgu policjanci zaangażowali psa, ale pies stracił trop na pobliskim parkingu.

Policja sprawdza, co zarejestrowały kamery monitoringu. - Wszystkie załogi z Pragi poszukują sprawcy napadu - powiedział o 19.50 Rafał Marczak ze stołecznej policji radiu TOK FM.

Byłeś świadkiem niezwykłego wydarzenia? Poinformuj Alert24, 605 24 24 24

Więcej o: