Policja poszukuje Katarzyny Waśniewskiej. Oficjalny komunikat

Łódzka policja wydała oficjalny komunikat o zaginięciu mamy Madzi, Katarzyny Waśniewskiej. 22-letnia kobieta wyszła z mieszkania przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, czwartego kwietnia 2012 r. pomiędzy godziną 5.00 a 9.00 - czytamy w komunikacie.

Policja informuje oficjalnie, że Katarzyna Waśniewska pozostawiła mężowi dwa listy. Krzysztof Rutkowski udostępnił treść jednego z nich RMF FM. Waśniewska prosi w nim swojego męża, żeby jej nie szukał. "Bartek kocham Cię, mój miły. Nie chcę Ci robić problemów. Ale nie mogę patrzeć, jak przy mnie umierasz każdego dnia. Nie szukaj mnie proszę. Jakoś sobie poradzę" - miała napisać.

WIĘCEJ NA TEMAT LISTU - CZYTAJ>>

Jak informuje w komunikacie łódzka policja zgłoszenie o zaginięciu kobiety wpłynęło około południa, do śródmiejskiego komisariatu. O poszukiwanie Katarzyny Waśniewskiej poprosił jej mąż Bartłomiej.

Policja poszukuje:

Katarzyny Waśniewskiej z domu Witkowskiej, urodzonej w sierpniu 1990 roku. Kobieta ostatnio zamieszkiwała w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 121. Zameldowana jest w Sosnowcu.

Rysopis zaginionej:

Kobieta ma około 170 cm wzrostu, jest szczupła. Ma włosy farbowane na blond, do ramion i niebieskie oczy.

Mogła być ubrana w czarną skórzaną kurtkę do pasa (stylizowaną na motocyklową), lub beżową kurtkę również do pasa. Miała na sobie czarne dżinsy, czarne kozaki do kolan, lub beżowe buty za kostkę i szaro-popielatą czapkę typu kaszkiet. Może mieć przy sobie damską, czarną torebkę i granatową walizkę.

Policja prosi osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat Katarzyny Waśniewskiej, o kontakt z komendą miejską w Łodzi, tel 42 665 22 50. Informacje można też przekazywać pod numery 112 i 997.

Policja poinformowała, że sprawdza ślady w mieszkaniu, a także nagrania z monitoringu. Joanna Kącka, rzeczniczka łódzkiej policji powiedziała, że możliwe, iż Katarzyna Waśniewska uciekła, bo chciała zerwać z dotychczasowym życiem. Funkcjonariusze nie mogą jednak wykluczać, że kobieta chce popełnić samobójstwo.

Półroczna Magda nie żyje. Śledztwo >>

Więcej o: