Komentarze (130)
Make Poland Great Again - nowy program satyryczny Gazeta.pl i Make Life Harder
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jottsp

  Oceniono 2 razy 2

  Good Change makes Poland again Great - bylo by lepsze choc dluzsze. Dla mnie najwazniejsze ze Great Poland jest dosc odporna na Good Change

 • dobiik

  Oceniono 4 razy 2

  Fajnie by bylo miec polskie "Last week tonight" takie jakie prowadzi John Oliver na HBO. Niestety juz po samym zdjeci widac, ze zamiast programu satyryczno-informacyjnego bedzie to program przesmiewczy udajacy kopie LWT. Mam nadzieje, ze sie myle ale po zdjeciu promocyjnym widac ze wysoko nie mierza.

 • archieil

  Oceniono 4 razy 2

  No i dobrze.

  żeby bycie pisdom zbyt łatwe nie było.

 • spieprzajacy_dziad

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawe zjawisko - jak GW pisze o nowym programie satyrycznym, to setki troli zawładnęły tym forum. Jak był artykuł o "kluczowej roli harcerzy w uroczystościach rocznicy wybuchu IIWŚ" to żadnego pisiorka nie uswiadczyliśmy. Swoją drogą to bardzo jestem ciekaw jedynie słusznej retoryki obozu rządzącego w tej właśnie sprawie.

 • reto

  Oceniono 1 raz 1

  Majtki sa o.k.
  Natomiast nogi mogliby do poniedziałku ogolić:-)

 • janbar22

  Oceniono 9 razy 1

  Chłopaki, co za fota...Geje będą w niebie. Liczę na co najmniej bardzo zajebisty program. Nie dajcie ciała hehe.

 • kieja

  Oceniono 4 razy 0

  Ciekawa jest rola komentarzy - kiedys ludzie wyrazali w nich swoje opinie, teraz czesto za grosze piszą to, co im sie każe, dewaluujac po drodze wszelkie wartosci.

 • mm_pisze

  Oceniono 13 razy -1

  Jak tu komentować, jeśli kasują wpisy tylko za użycie nazwiska: Soros.
  Życie z pieniędzy Sorosa nie jest harder.

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 4 razy -2

  Nie ma gorszej rzeczy dla satyryka niż występowanie na zlecenie środowiska, które wcześniej wyśmiewał. Bo jak rozumiem ci panowie zaczynali od obśmiewania korposalonu w stylu GazWybu i Tuskównej...

 • clamcay

  Oceniono 3 razy -3

  Jakiś czas temu nawet czasami zabawny Wymoczek z ASZ Dziennik, niejaki Ojciec Redaktor trafił pod skrzydła "natemat" Lisa i Machały, bo myślał że zawojuje tym świat. No niestety... zjazd do boksu. Teraz jesteśmy świadkami jak kolejne lekkoduchy z uśmiechem na ustach, bez gaci i w śmiesznych skarpetach pchają się w ślepą uliczkę wskakując na agorowy pokład kapitana Michnika.

  Trzeba być totalnie pozbawionym instynktu samozachowawczego żeby się porwać na taki ruch (albo mieć spory kredyt we frankach). Sorki Chłopcy, ale rozbicie banku jakie się trafiło Górskiemu z "Uchem Prezesa" nie tak łatwo powtórzyć. Jak znam agorowy humor (andrzej rysuje i inne pierdoły) to boję się że wyjdzie paździerz z jednostajną nawalanką na Kaczora.

  Trochę szkoda... może i nie śledziłem działalności - jedyne co kojarzę to odpowiedź na zaczepki Jakuba Wojewódzkiego (Zara Kids bawi do tej pory :) - ale obawiam się że potencjał zostanie zmarnowany a para pójdzie w gwizdek. No ale chcącemu nie dzieje się krzywda

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 5 razy -3

  Postarajcie się zrozumieć jedną rzecz - zanim znów napiszecie "ale dowalili PiSowi": NIKOMU NIE DOWALILI, BO LUDEK PiSU TEGO NIE OGLĄDA!! Przecież wyborcy Kaczora nie wejdą na GazWyb żeby to oglądać. Jakby się pojawiło o 19:30 na Ku...zji - to może.

  No i w ten sposób, ten wątpliwy kabarecik, na zlecenie GazWybu, będzie się pojawiał w GazWybie, dla publiczności GazWybu. Czujecie już ten smrodek towarzyski?? A "Janusze" i "Grażyny" spokojnie będą sobie oglądali Zenka Martyniuka, zupełnie nieświadomi jak to "postępowcy" się z nich śmieją....

 • adin_null_adin

  Oceniono 3 razy -3

  Kiepawy termin promocji jak na I IX.

 • justas32

  Oceniono 19 razy -3

  Tytuł "make Poland great again" zaklada że Polska była kiedyś "great". Może krótki czas od Kazimierza Wielkiego do ostatnich Jagiellonów. Poza tym był tu syf - a Polska nigdy nie była great ...

 • prelude93

  Oceniono 4 razy -4

  Prawie tak dobre jak studio YaYo!

 • andy999kkk

  Oceniono 14 razy -4

  Brawo Gazeta , oby tak dalej a PIS bedzie rzadzil jeszcze 3 kadencje.
  Rozumiem , ze za rzadow zlodzieji z PO, nie trzeba bylo wysmiewac syfu i blazenady , ktorej swiadkami bylismy przez 8 lat?

 • ton_y

  Oceniono 10 razy -4

  Tytuł wymyślili debilny - to w końcu ma być satyra "dobrej zmiany" czy hameryki z Trumpem? Proponuję następujący tytuł odwołujący się do programu w TVP: "Wstań z kolan Polsko!"
  Moim zdaniem sto razy lepsze.

 • antybiurokrata

  Oceniono 9 razy -5

  Satyra w wydaniu gazetki być może nie jest tak idiotyczna jak "Wesołe Romki" z PiSu ale wciąż mi się chce rzygać na jej widok. Głównym "osiągnięciem" styropianowej rewolucji było chyba mianowanie kretynów na inteligentów (po obu stronach barykady).

  Paradowanie w telewizji w majtkach ma niby być zabawne?

 • pisking

  Oceniono 11 razy -5

  Skoro to nowy program satyryczny co co było starym programem? Papierowe wydanie Gazety Wybiórczej?

 • Łukasz Łachacz

  Oceniono 12 razy -6

  Jedyne co zostało opozycji to szczucie i cynizm.....program wyborczy jest podstawą demokracji a nie rewolucja......ogarnijcie się bo porażke do zera znowu uznacie za faszyzm i bolszewizm...
  :)

 • ikabg

  Oceniono 7 razy -7

  Oj Gazeto, Gazeto.... NIC WAM NIE POMOŻE.... wasze uprzedzenia i nienawiść wobec PiS są wyczuwalne na kilometr... ludzie widzą tą stronniczość i brak obiktywizmu .... może dlatego poparcie dla PiS to 40%.

 • raindogshow

  Oceniono 13 razy -7

  Odpowiedź ciamajdanu na ewidentne sukcesy polityki społeczno-gospodarczej rządu PiS? Faceci w samych gaciach na stronie głównej seriwsu gazetapeel. To najlepsza możliwa egzemplifikajca słabości intelektualnej, ideowej, estetycznej i moralnej ciamajdanu i jego mediów. Pozdrawia Rain

 • Łukasz Łachacz

  Oceniono 13 razy -7

  Oliwier Frljić kręci "Statyści 2" opowiadający o ciamajdanie. W role Ryśka Petru wciela się Maciej Stuhr a Scheuring Wielgus zaprezentuje Krystyna Janda...

 • poljack

  Oceniono 10 razy -8

  Zboków a tym bardziej prymitywów nie oglądam a ich kanał omijam szerokim łukiem .

 • sapere-auso

  Oceniono 17 razy -9

  Kabaret w Gazeta.pl?
  Toż Gazeta.pl jest sama w sobie kabaretem, cyrkiem i teatrem groteski, ale chętnie pooglądam

 • bonenecklace

  Oceniono 17 razy -9

  To już wiadomo dlaczego ci panowie powyżej tak się łasili w mediach, że niby im nie zależy na "fame" itp. itd. Okazało się, że są takimi samymi hipokrytami i oportunistami jak wszyscy.

 • piesiec

  Oceniono 17 razy -9

  Jeśli by mieli dobry pion dziennikarstwa śledczego (tak jak Jamie Olivier) to może być fajne. W przeciwn razie, wyjdzie "szkło kontaktowe".

 • piesiec

  Oceniono 17 razy -11

  Jeśli by mieli dobry pion dziennikarstwa śledczego (tak jak John Oliver) to może być fajne. W przeciwn razie, wyjdzie "szkło kontaktowe".

 • dziennikarz12

  Oceniono 20 razy -12

  te podobne gowno oglada sie we wszystkich telewizjach swiata!!!! od zarania dziejow!!! wiec jaki to nowy program?? zwykly zasrany plagiat!!! kasa na miesieczna wyplate!!!!

 • andriejk

  Oceniono 25 razy -13

  Jezeli program bedzie tak smieszny jak tem memy na gazeta.pl to zapowiada sie prawdziwa satyryczna uczta! Zupelnie jak pokazy blaznow kopiacych sie po dupach w cyrku.
  Nie moge sie doczekac!

 • gazeta-za-10

  Oceniono 26 razy -16

  Nie ma to jak promowanie 1 września błazenady szumnie określanej satyrą.
  Gazetowi mędrcy mogli poczekać z promowaniem tego produktu do jutra albo zrobić to już wczoraj, skoro ma być przebojem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX