Czytaj tylko to, co Cię naprawdę interesuje. Sprawdź najnowszą wersję BETA aplikacji Gazeta.pl LIVE

Od dziś Gazeta.pl LIVE może być jeszcze lepiej dopasowana do Twoich potrzeb. Sprawdź najnowszą wersję BETA naszej aplikacji i sam wybierz, o czym chcesz w niej czytać.

Chcesz dołączyć do grona testerów nowej wersji Gazeta.pl LIVE? Wystarczy jedno kliknięcie!

Otwierając aplikację Gazeta.pl LIVE, trafia się od razu na zakładkę LIVE. To puls bieżących doniesień z kraju i ze świata. Tutaj nadajemy relacje na żywo. Tu jest dostęp do depesz. Tu, w tygodniu, rano i wieczorem, publikujemy skróty dnia.

Chociaż w całej aplikacji Użytkownik ma szeroki dostęp do pełnego przekroju treści z portalu Gazeta.pl (od plotek i kulinariów po motoryzację), to na LIVE skupiamy się tylko na tym, co dzieje się teraz, o czym warto od razu wiedzieć.

Dla części użytkowników aplikacji najważniejszymi wydarzeniami są plotki, a dla części - wyniki giełdowe. W tej wersji beta dajemy wszystkim możliwość wybrania, jakiego rodzaju wiadomości i artykuły powinny wyświetlać się w zakładce "Live".

Zachęcamy do sprawdzenia działania spersonalizowanej zakładki "LIVE", wystarczy przystąpić do testów wersji BETA: https://play.google.com/apps/testing/pl.gazeta.live

Jak jeszcze można zapisać się na testy i jak później z nich zrezygnować

Zapisywać się i wypisywać z testów można również:

- z poziomu sklepu Google Play - służy temu specjalny przycisk, umieszczony na dole, pod strefą komentarzy. Wciskając go, szybko i w prosty sposób zakończycie korzystanie z testowej Gazeta.pl LIVE, wracając do poprzedniej, zainstalowanej przez Was wersji aplikacji.

- z poziomu samej aplikacji - wystarczy rozwinąć menu "Na skróty", następnie "O aplikacji i "Zapisz się do/Wypisz się z testów"

Więcej o: