Dziś nasi piłkarze pokonają Niemców, a my rozświetlimy na biało-czerwono wieżę Eiffla! To MUSI się udać!

Dziś na pewno się uda i wieża Eiffla wieczorem będzie biało-czerwona. Wszystko w naszych rękach. Pokażmy, jak bardzo wierzymy w naszą kadrę!

Dziś cały dzień walczymy z niemieckimi kibicami o to, żeby wieża Eiffla po meczu Polska-Niemcy rozświetliła się nie w niemieckich barwach, ale w polskich. Żeby była biało-czerwona. 

Póki co w klasyfikacji kibiców zdecydowanie prowadzą Anglicy, ale to jeszcze może się zmienić. Gonimy Niemców! Aktualne wyniki możesz sprawdzać TUTAJ?>>

Rozświetlimy na biało-czerwono wieżęRozświetlimy na biało-czerwono wieżę Orange Sponsors You

Aby wieża Eiffla zaświeciła się dziś na biało-czerwono, musimy głosować na Facebooku za pomocą specjalnej aplikacji, którą znajdziecie TUTAJ >> 

Można głosować także na Twitterze i Instagramie. Jak to zrobić? 

  • Na Twitterze, używając hashtaga #POL oznaczonego dodatkowo Orange @orange lub @orange_polska (Orange jest organizatorem akcji i tylko głosy z tym oznaczeniem będą zliczane przez organizatorów)
  • Na Instagramie, używając hashtaga #POL oznaczonego dodatkowo Orange @orange lub @orange_polska (Orange jest organizatorem akcji i tylko głosy z tym oznaczeniem będą zliczane przez organizatorów)

Jeśli wyślemy więcej głosów niż niemieccy fani (a także kibice Anglii i innych drużyn grających dzisiaj), wieża Eiffla będzie przez 10 minut biało-czerwona. Stanie się tak po raz pierwszy w historii. 

Tak może wyglądać dziś wieczorem wieża EifflaTak może wyglądać dziś wieczorem wieża Eiffla 

Walkę z niemieckimi kibicami o "pokolorowanie" wieży Eiffla będziemy śledzić cały dzień na bieżąco. W niedzielę, kiedy Kapustka, Milik i pozostali Biało-Czerwoni wygrywali z Irlandią Północną, kibice toczyli pasjonującą walkę na głosy z fanami innych drużyn. Opisywaliśmy to na żywo. Ostatecznie pokonali nas kibice z Turcji, Niemiec i Chorwacji. Turcy oddali najwięcej glosów i wieża Eiffla przybrała kolory tureckiej flagi. Dziś kolejność na pewno będzie inna: pokonamy Niemców i na boisku, i na Facebooku! Pokolorujemy wieżę Eiffla na biało-czerwono!

Liczy się KAŻDY głos, a więc do dzieła! Pokażmy naszym piłkarzom i całemu światu, że DAMY RADĘ! 

Rozświetlmy Wieżę Eiffla na biało-czerwono! Wystarczy jedno kliknięcie!