Zapłacił bezdomnemu za zakupy. "Ryczałem siedząc w aucie"

Tomasz Motyliński zrobił coś niesamowitego czy zwyczajnie pomógł?

Tomasz Motyliński wybrał się za zakupy. Pod sklepem zaczepił go bezdomny i poprosił o drobne na chleb. Motyliński kupił mu jedzenie, a paragon zamieścił na Facebooku. Opatrzył go emocjonalnym komentarzem: "Nie o taką Polskę mój ojciec walczył i jakoś pomimo upływu lat nie potrafię się z pewnymi rzeczami pogodzić. Ale wiecie co jest najgorsze? Miny ludzi stojących za nami w kolejce do kasy w momencie, gdy się już zorientowali co się dzieje. Zupełnie takie, jakbym co najmniej im z portfela pieniądze wyjmował... Głodnego trzeba nakarmić - wyryjcie to sobie we łbach, szczególnie, że mówi to Wam ateista..."

Więcej o:
Komentarze (5)
Zapłacił bezdomnemu za zakupy. "Ryczałem siedząc w aucie"
Zaloguj się
 • paseo

  Oceniono 1 raz 1

  I przerazajace jest,ze w naszym kraju jest tak wielu ludzi bez domu ,bez pracy i bez zadnych srodkow na zycie.A Morawiecki publicznie ma czelność mowic ,ze posłowie NIE zmniejsza sobie kwoty wolnej od podatku (az 30451 zl ) ,ponieważ "ciężko pracują".

 • anias54

  Oceniono 1 raz 1

  A ja w sobotę wieczorem w Gdańsku ( na Źabiance) zrobiłam podobnie. Wspólnie z nieznaną mi Panią kupiliśmy jedzenie i picie dla bezdomnego, który o to prosił. Często mi się to zdarza, bo taka straszna bieda i krzywda ludzka są wstrząsające. Nawet alkoholik jest człowiekiem i powinniśmy choć w minimalnym stopniu mu pomóc!

 • marcowsky

  0

  ...a biskupy kościoła rzymskiego i jeden dyrektor radyja jeżdżą brykami za ok. 150 000 złotych polskich.

 • jan.w2

  0

  Stara sprawa sprzed 2,5 roku, ale wciąż aktualna zwłaszcza teraz przed katolskim świętami. Watykańczycy skoszą kasę mając na ryju słowa o miłosierdziu i pomaganiu bliźnim itp puste banialuki, a rozmodlona na pokaz gawiedź z rozdziawionymi gębami i pobożnymi wyrazem facjat będzie te puste słowa łykała jak pelikan kluski nic sobie z tego nie robiąc.

 • paseo

  Oceniono 2 razy 0

  I tylko nie rozumiem,po co wstawil ten paragon??Żeby wszyscy widzieli jaki jest szlachetny?? Z nazwiska??Mnostwo ludzi robi to ciagle ale się nie chwala.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX