Wydaje wam się, że widzieliście już wszystko? To, co pewna Polka zrobiła w samolocie, udowodni wam, że jednak nie

''Pijana kobieta z Polski próbowała otworzyć drzwi samolotu, w trakcie międzynarodowego lotu''. Tak rozpoczął się serwis informacyjny amerykańskiej telewizji FOX25. Cały czas nie możemy przestać się dziwić.

32-letnia Polka leciała liniami British Airways z Londynu do Bostonu. Kobieta najpierw chciała zapalić papierosa w pokładowej toalecie, a później próbowała otworzyć drzwi, znajdujące się w tylnej części samolotu. Jak się później okazało, kobieta była pod wpływem alkoholu. Załoga pokładowa była zmuszona interweniować.

Z zeznań pasażerów wynika, że obsługa doskonale poradziła sobie z uspokojeniem pijanej kobiety. Jej zachowanie nie wzbudziło niepotrzebnej paniki, która mogłaby wybuchnąć na pokładzie:

''Załoga bez większych problemów poskromiła pasażerkę. Nie krzyczała, nie próbowała z nimi walczyć. To wyglądało, jak zwykły atak paniki'' - mówił Charles Hinton jeden z pasażerów.

Kiedy samolot wylądował, na pokład wkroczyło czterech umundurowanych policjantów i wyprowadziło kobietę. Śledztwo policji wykazało, że pasażerka była pod wpływem alkoholu i nie usiłowała dokonać zamachu terrorystycznego:

Kobieta, pozostali pasażerowie i załoga samolotu zostali już przesłuchani. Nie wiadomo jeszcze, jakie zarzuty zostaną postawione Polce. Jak podaje policja stanowa w Masachusetts, najprawdopodobniej będą one związane z zakłócaniem spokoju na pokładzie samolotu:

Również linie British Airways odniosły się do wydarzeń, które miały miejsce na pokładzie ich samolotu:

''Nasi klienci i załoga zasługują na bezpieczny lot, nie będziemy tolerować zachowania, które odbiega od normy. Dlatego jak tylko samolot wylądował na lotnisku, obsługa poprosiła miejscową policję o interwencję''.

Szkoda, że o takich zachowaniach Polaków w samolotach musimy się dowiadywać, szczególnie kiedy czujność służb na całym świecie jest wzmożona. Mamy nadzieję, że pasażerka panicznie boi się latać i tylko próbowała sobie dodać odwagi. A za swoje zachowanie przeprosi wszystkich, których uraziła.