Hitler i Komorowski na jednym kolażu. Gdzie? Na profilu wiceministra spraw zagranicznych

Według nieoficjalnych informacji wiceminister spraw zagranicznych Marek Magierowski jest jednym z najpoważniejszych kandydatów na stanowisko ambasadora RP w Izraelu. Tymczasem użytkownicy Twittera przypominają, co Magierowski opublikował zaledwie 3 lata temu.

"Marek Magierowski jest najpoważniejszym kandydatem na nowego polskiego ambasadora w Izraelu. Zdaniem naszych rozmówców, jest bardzo blisko ostatecznej politycznej decyzji w tej sprawie" - podaje 300polityka.pl. Magierowski nie skomentował tych doniesień. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Były dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP jest obecnie wiceministrem spraw zagranicznych.

Użytkownicy Twittera przypomnieli wpis Magierowskiego na Twitterze z kwietnia 2015 r., kiedy polityk pracował jeszcze jako dziennikarz "Do Rzeczy" i telewizji Republika. W jednej z dyskusji opublikował kolaż zdjęć Anny i Bronisława Komorowski oraz Adolfa Hitlera i Ewy Braun.

Była to reakcja na słowa prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, która komentowała projekt pomnika światła, upamiętniającego ofiary katastrofy smoleńskiej.

- Tak wyglądał pomnik światła w 1937 roku w Norymberdze, kiedy był zjazd NSDAP. Ja bym nie chciała, żeby tak samo wyglądał pomnik światła ofiar katastrofy smoleńskiej - mówiła w "Faktach po Faktach" w TVN24 Gronkiewicz-Waltz.

"Sądziłem, że jest Pan mądrzejszy politykiem" - skomentował jeden z użytkowników Twittera. "Wstyd" - napisała użytkowniczka.

Więcej o:
Komentarze (47)
Marek Magierowski. Kolaż Hitlera i Komorowskiego na Twitterze
Zaloguj się
 • faustxyz

  Oceniono 28 razy 24

  U kaczystów nie ma z kogo wybierać, wysypisko miernot, komuchów, nazioli, lizusów, psycholi, socjopatów, kretynów, megalomanów, złodziei i oszustów.

 • jxl82

  Oceniono 28 razy 24

  Kandydaturę na Ambasadora musi zatwierdzić kraj goszczący. Izraelczycy rozgrywają w ostatnim czasie Pisiaczków jak dzieci.

 • kris0104

  Oceniono 22 razy 20

  to jest wlasnie kwiat pisdziajskich kadr

 • glencok

  Oceniono 15 razy 15

  co za bydło nami rządzi?

 • kataryniarski

  Oceniono 16 razy 14

  Zaraz sie będzie tłumaczył: Nie wiedziałem kim jest ten śpiący facet po lewej!

 • irishrem

  Oceniono 11 razy 11

  Pisiorstwo jest obrzydliwe do granic wytrzymałości. TFU !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX