Wpadka TVP. Głos z offu przyćmił Mateusza Morawieckiego. "Ulala. Jaka piękna marynarka" [WIDEO]

Zanim Mateusz Morawiecki ogłosił, że rusza w trasę pod hasłem "Polska jest Jedna", widzowie TVP usłyszeli komentarz pracownika studia realizacyjnego. "Chyba po raz pierwszy w historii musimy zgodzić się z TVP Info" - skomentowało "Szkło kontaktowe".

Poranny serwis informacyjny TVP Info 28 kwietnia został przerwany, a na antenie pojawiła się transmisja na żywo konferencji Mateusza Morawieckiego. W pierwszym momencie widzowie zamiast premiera usłyszeli komentarz realizatora dźwięku. Wideo trafiło do sieci.

Zobacz wideo Tusk nie przebiera w słowach: Władza staje się mafią!

Wpadka TVP. "Ulala. Jaka piękna marynarka". TVN zgodny

Sześciosekundowe nagranie opublikowali 29 kwietnia na Twitterze dziennikarze "Szkła kontaktowego", magazynu satyryczno-publicystycznego, który emitowany jest na antenie TVN24. Serwis informacyjny TVP Info przerywa tablica "Pilne", chwilę później pojawia się Mateusz Morawiecki, a w tle tajemniczy głos. - Ulala. No co, po programie. Jaka piękna marynarka - mówi pracownik produkcji. Prawdopodobnie dźwięk ze studia realizacyjnego "przeszedł" na konferencję premiera.

"Chyba po raz pierwszy w historii musimy zgodzić się z TVP Info. Rzeczywiście jest piękna!" - skomentował nagranie administrator profilu "Szkła Kontaktowego". "Hejtują naszego kochanego premiera. Toż to wilcy, nie ludzie..." - zadrwił jeden z internautów.

'Wiadomości' TVP "Wiadomości" kolejny raz uderzają w TVN. Pokazali "jednoznaczny" sondaż

Mateusz Morawiecki wyruszył w trasę "Polska jest Jedna"

Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w Warszawie chciał przekazać, że rusza w trasę pod hasłem "Polska jest Jedna". - Chcemy przekonać wyborców do tego, że warto jest zachować ciągłość władzy, że to, co zbudowaliśmy przez osiem lat, naszą wielką politykę społeczną, naszą politykę inwestycji w każdym zakątku Polski, że to wszystko można zniszczyć w osiem miesięcy - mówił 28 kwietnia szef rządu

Więcej o: