Oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego: PiS rusza w Polskę. "Tysiące spotkań". Jasło pierwsze na liście

Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Beata Szydło razem z innymi politykami PiS ruszają w trasę programową pod hasłem "Przyszłość to Polska". - Nasze programy powstawały po długiej rozmowie z Polakami w różnych okolicznościach. Ci eksperci, którymi są zwykli Polacy ze swoimi potrzebami, obawami i frustracjami - oni przekazują nam prawdziwą wiedzę o poglądach społeczeństwa. Nimi musimy się kierować - zapowiedział Jarosław Kaczyński, który wygłosił oświadczenie dla mediów w piątek w południe.

"Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Beata Szydło i inni politycy PiS jadą w Polskę pod hasłem 'Przyszłość to Polska"' - poinformował na Twitterze Jacek Gądek, który był obecny na konferencji prasowej PiS.

"PiS już ma trochę materiałów na nowy objazd Polski. Nowogrodzka od zaplecza" - dodał nasz dziennikarz.

Na wstępie zaprezentowano spot wizerunkowy PiS. 

Jak zauważa dziennikarz Patryk Michalski, "w najnowszym spocie PiS stawia bardziej na Beatę Szydło i pokazuje byłą premier więcej razy niż obecnego premiera".

- Nasze programy powstawały po długiej rozmowie z Polakami w różnych okolicznościach. Ci eksperci, którymi są zwykli Polacy ze swoimi potrzebami, obawami i frustracjami - oni przekazują nam prawdziwą wiedzę o poglądach społeczeństwa. Nimi musimy się kierować - mówił Kaczyński.

- Takie programy można przygotować na podstawie tych rozmów ze zwykłymi ludźmi i można je realizować. Można z dużym sukcesem wprowadzać je w życie i zmieniać Polskę. Po roku 2015 to już była taka zmiana, że realny ustrój gospodarczo-społeczny Polski się zmienił - zapewniał.

PiS zapowiada tysiące spotkań. Jako pierwsze na liście - Jasło

Jak dodał, w najbliższy weekend premier Mateusz Morawiecki oraz była premier, europoseł Beata Szydło i kilkudziesięciu innych polityków PiS spotkają się z pierwszymi wyborcami. - To będą tysiące spotkań. Ci, którzy są dzisiaj obecni to tylko niewielka część naszej drużyny. To będą spotkania wszystkich naszych parlamentarzystów - zapowiedział.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Jaśle w najbliższą sobotę. - Ruszamy od soboty. W Jaśle odbędzie spotkanie z Premierem Morawieckim, potem Kraków, Gdynia, a w niedzielę w Sandomierzu będzie rozmawiać z Polakami Premier Beata Szydło - przekazał Rafał Bochenek.

Jak dowiedział się Jacek Gądek, Jarosław Kaczyński na początku nie będzie uczestniczył w pojeździe i spotkaniach. Dołączy później i od czasu do czasu też będzie miał spotkania.

Prezes PiS pojawił się dziś już nie o kulach, jest z jego kolanem lepiej, ale wciąż nie wystarczająco dobrze, by teraz wracał na trasę.

Oświadczenie w 'Faktach'Oświadczenie w "Faktach" TVN w sprawie reportażu o Janie Pawle II

 

Więcej o: