Minister Wójcik zaśpiewał dla Donalda Tuska. Niedługo zagra koncert

Michał Wójcik, wiceprezes Solidarnej Polski, ma już awaryjny plan na życie poza polityką. To scena i śpiew. Minister w Kancelarii Premiera zdradził, że nagrywa płytę z utworami Krzysztofa Krawczyka, a ostatnio dał próbkę swoich umiejętności wokalnych i zaśpiewał dla... Donalda Tuska.

Minister w KPRM, wiceprezes Solidarnej Polski gościł w czwartek w programie "Tłit" w Wirtualnej Polsce. 

Obiecałem ludziom, z którymi na co dzień współpracuję, że przyjdzie taki moment, kiedy nagram płytę Krawczyka. Niedługo będzie druga rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka. [...] Wchodzę do studia i nagrywam

- mówił Michał Wójcik, który zapewnił, że do kwietnia zdąży przygotować swój materiał. 

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego Tajwan jest istotny dla Chin? Ekspert wyjaśnia

Prowadzący program poprosił gościa o to, by zaśpiewał i w ten sposób zachęcił widzów do udziału w swoim koncercie, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Lędzinach. Patryk Michalski zaproponował "Parostatek", jednak minister postanowił porzucić na chwilę Krzysztofa Krawczyka na rzecz Zbigniewa Wodeckiego.

Wielka postać polskiej sceny. I nie mówię tu o kontekście politycznym w żadnym razie. To jest zupełnie inna sfera. Ale chciałbym zadedykować ją Donaldowi Tuskowi

- i zaczął śpiewać utwór "Opowiadaj". Przypomnijmy wersy: "Opowiadaj/ Nikt nie opowiada tak, jak ty/ Choć bajeczki te na pamięć znam/ Jakże wszystko to cudownie brzmi".

Na uwagę prowadzącego, że Michał Wójcik ma alternatywę wobec kariery politycznej, wiceprezes SP zapewnił, że "Solidarna Polska ma się bardzo dobrze i wszystko wskazuje na to, że wygra nadchodzące wybory". 

Wesprzyj zbiórkę Fundacji PCPM na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii - przez >>stronę PCPM albo przez >>zbiórkę na Facebooku.

Porannej Rozmowy i Zielonego Poranka możecie słuchać też w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: