Władze PiS spotkają się po raz pierwszy w tym roku. W jakiej sprawie? Terlecki: Politycznej

Prawo i Sprawiedliwość otwiera nowy sezon polityczny. Jak poinformował Ryszard Terlecki, w poniedziałek po raz pierwszy w tym roku odbędzie się spotkanie władz partii. Zapytany, w jakiej sprawie zbiera się kierownictwo PiS, odparł, że "w politycznej".
Zobacz wideo Ustawa Lex pilot będzie miała wpływ na wybory? Pytamy posłankę Lubnauer

Po południu zbiera się prezydium komitetu politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Ryszard Terlecki powiedział dziennikarzom w Sejmie, że to pierwsze spotkanie władz partii w tym roku.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, Donald Tusk, prezydentka Łodzi Hanna Zdanowska i prezydentka Gdańska Aleksandra DulkiewiczPiS wciąż na czele wyścigu do Sejmu, ale zamieszać mogą samorządowcy [SONDAŻ]

Pierwsze spotkanie władz PiS w tym roku

Dopytywany o to, w jakiej sprawie spotykają się władze PiS, wicemarszałek Sejmu odparł, że "w politycznej". - To jest pierwsze spotkanie w tym roku, takie ważne, otwierające nowy etap i nowy sezon - podkreślił.

Wiadomo, że kierownictwo PiS-u ma dyskutować między innymi na temat zbliżającej się kampanii wyborczej.

Prezydium komitetu politycznego tworzą: prezes partii Jarosław Kaczyński, jej wiceprezesi, w tym premier Mateusz Morawiecki i szef MON Mariusz Błaszczak, szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki oraz sekretarz generalny Krzysztof Sobolewski.

Zbigniew Ziobro i Jarosław KaczyńskiPolacy najbardziej ufają Trzaskowskiemu. "Podium nieufności" dla polityków PiS

Więcej o: