Aleksander Kwaśniewski przepytany przez Grzegorza Sroczyńskiego. Premiera już w poniedziałek

To historia życia - prywatnego i politycznego - jednego z najbardziej znanych polskich polityków, opowiedziana przez niego samego. Aleksander Kwaśniewski i Grzegorz Sroczyński rozmawiają w pierwszym podcaście rzece na Gazeta.pl. Premiera - "Kwaśniewski Story" już w najbliższy poniedziałek.
Zobacz wideo Kwaśniewski Story. Podcast-rzeka z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim [ZWIASTUN]

Jacy ludzie byli dla niego ważni, kto ukształtował go jako człowieka, kto jako polityka? Jak miała na imię jego pierwsza dziewczyna, ale też co czuł jako najmłodszy minister PRL czy najmłodszy prezydent RP?

Grzegorz Sroczyński zasypał byłego prezydenta gradem pytań. Rozmowa płynie jednak w rytmie podcastowym - spokojnie i szerokim strumieniem. To opowieść o wielu latach bardzo ciekawej kariery Kwaśniewskiego, ale i o jego życiu prywatnym, o priorytetach i o planach.

- Nagraliśmy pięć bardzo ciekawych, godzinnych rozmów. Od kołyski aż po wojnę w Ukrainie - zapowiada Grzegorz Sroczyński.

- Będzie ciekawie, zapraszamy - dodaje jego gość, Aleksander Kwaśniewski.

Pięć rozmów z byłym prezydentem będziemy emitować w pięć kolejnych poniedziałkowych wieczorów. Premiera pierwszego odcinka - "Na peronie" - już 16 stycznia o godz. 18 na stronie głównej portalu. Podcastu "Kwaśniewski Story" będzie też można słuchać w dużych serwisach streamingowych. Zapraszamy!

Więcej o: