Nieoficjalnie: Jarosław Kaczyński wychodzi ze szpitala. "Jest gotowy do walki"

W środę Jarosław Kaczyński ma opuścić szpital, w którym przebywał z powodu operacji kolana. - Mamy jakieś posiedzenie, prezes ma być chyba obecny - przekazał "Super Expressowi" ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości. - Jarosław Kaczyński czuje się coraz lepiej i jest gotowy do walki o trzecią kadencję dla PiS - dodał.
Zobacz wideo Lekarze w Polsce zarabiają godnie? Kosiniak-Kamysz: Jeśli pracują dużo, to tak

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala w związku z zaplanowanym wcześniej zabiegiem. Prezes Prawa i Sprawiedliwości w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie musiał spędzić święta Bożego Narodzenia, a także sylwestra i Nowy Rok.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Jarosław Kaczyński wychodzi ze szpitala

Jak dowiedział się "Super Express", lider partii rządzącej ma opuścić szpital w środę 4 stycznia. - Mamy jakieś posiedzenie, prezes ma być chyba obecny. Jarosław Kaczyński czuje się coraz lepiej i jest gotowy do walki o trzecią kadencję dla PiS - przekazał dziennikowi ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Ryszard Czarnecki powiedział "SE", że pobyt prezesa PiS w szpitalu "powoduje tylko chwilową przerwę w jego aktywności". - Za miesiąc ruszamy do boju z prezesem, aby wygrać po raz trzeci wybory parlamentarne. Przed prezesem PiS jeszcze objazd 35 okręgów. Jarosław Kaczyński się kurował, przechodził rehabilitację - podkreślił europoseł, dodając, że to wszystko po to, aby "w jak najlepszej formie i kondycji fizycznej ruszyć na przełomie stycznia i lutego do boju".

Więcej o: