Nieoficjalnie: Jarosław Kaczyński wychodzi ze szpitala. "Jest gotowy do walki"

W środę Jarosław Kaczyński ma opuścić szpital, w którym przebywał z powodu operacji kolana. - Mamy jakieś posiedzenie, prezes ma być chyba obecny - przekazał "Super Expressowi" ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości. - Jarosław Kaczyński czuje się coraz lepiej i jest gotowy do walki o trzecią kadencję dla PiS - dodał.
Zobacz wideo Lekarze w Polsce zarabiają godnie? Kosiniak-Kamysz: Jeśli pracują dużo, to tak

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala w związku z zaplanowanym wcześniej zabiegiem. Prezes Prawa i Sprawiedliwości w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie musiał spędzić święta Bożego Narodzenia, a także sylwestra i Nowy Rok.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz ma przeprosić Sławomira Nitrasa. Jest wyrok

Jarosław Kaczyński wychodzi ze szpitala

Jak dowiedział się "Super Express", lider partii rządzącej ma opuścić szpital w środę 4 stycznia. - Mamy jakieś posiedzenie, prezes ma być chyba obecny. Jarosław Kaczyński czuje się coraz lepiej i jest gotowy do walki o trzecią kadencję dla PiS - przekazał dziennikowi ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Ryszard Czarnecki powiedział "SE", że pobyt prezesa PiS w szpitalu "powoduje tylko chwilową przerwę w jego aktywności". - Za miesiąc ruszamy do boju z prezesem, aby wygrać po raz trzeci wybory parlamentarne. Przed prezesem PiS jeszcze objazd 35 okręgów. Jarosław Kaczyński się kurował, przechodził rehabilitację - podkreślił europoseł, dodając, że to wszystko po to, aby "w jak najlepszej formie i kondycji fizycznej ruszyć na przełomie stycznia i lutego do boju".

Julia Przyłębska w 'Wiadomościach' TVPW "Wiadomościach" TVP materiał o Idze Świątek, a tam... Julia Przyłębska

Więcej o: