Jarosław Kaczyński spędzi sylwestra w szpitalu. Ale i tak "odbiera telefony i instruuje swoich ludzi"

Z najnowszych ustaleń dziennikarzy wynika, że Jarosław Kaczyński zostanie w szpitalu jeszcze w styczniu. Mimo tego prezes PiS ma być w stałym kontakcie ze swoimi współpracownikami. - Trzeba pamiętać, że prezes to człowiek, który żyje pracą - powiedział anonimowo Interii jeden z polityków.

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala w związku z zaplanowanym wcześniej zabiegiem. Prezes Prawa i Sprawiedliwości w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie musiał spędzić już święta Bożego Narodzenia. Jak się okazuje, pobyt w tej placówce przedłuży się do stycznia 2023 roku.

Zobacz wideo Jarosław Kaczyński złożył życzenia świąteczne. "Wierzę, że przyszły rok przyniesie zwycięstwo sił patriotycznych"

Jarosław Kaczyński spędzi sylwestra w szpitalu. Prezes PiS wraca do zdrowia

Z ustaleń "Faktu" wynika, że operacja kolana, którą przeszedł prezes PiS się powiodła, ale polityk zniósł ją gorzej, niż poprzedni zabieg. - Prezes jest obolały, ma trudności ze wstaniem z łóżka, ale miejmy nadzieję, że wszystko się powoli zagoi - przekazało anonimowe źródło dziennika. 

Jak się okazuje, Jarosław Kaczyński w szpitalnym łóżku spędzi także sylwestra. Jak podaje Interia.pl, dolegliwości bólowe prezesa co prawda ustępują, ale lekarze chcą "mieć go pod okiem" jeszcze w styczniu. - To nie jest operacja, która wymaga długiego leżenia, ale potrzeba rehabilitacji - mówi anonimowo jeden ze współpracowników Kaczyńskiego. - Operacja na kolanie jest strasznie bolesna, ale na szczęście mu się poprawiło. Poprzednim razem też wrócił dość szybko - przekazał dalej. 

Przeczytaj więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w PoznaniuJarosław Kaczyński wróci do objazdu kraju - wiadomo kiedy

Wiadomo, że mimo pobytu w szpitalu, polityk cały czas jest w kontakcie ze swoimi współpracownikami i zajmuje się pracą. - Trzeba pamiętać, że prezes to człowiek, który żyje pracą - dodał anonimowy rozmówca. Jak dodaje Interia, Kaczyński cały czas "odbiera telefony i instruuje swoich ludzi". Przyjmuje także odwiedziny - w szpitalu miał pojawić się nawet premier Mateusz Morawiecki

Sejm. Zdjęcie ilustracyjneDofinansowanie dla posłów spoza Warszawy wyniosło w tym roku 8 mln zł

Więcej o: