Kaczyński złożył życzenia świąteczne. "Wierzę, że przyszły rok przyniesie zwycięstwo sił patriotycznych"

Jarosław Kaczyński złożył Polakom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. - Wierzę, że przyszły rok przyniesie pokój, zwycięski pokój dla Ukrainy, zwycięski pokój dla wolności i demokracji. I wierzę, że przyniesie także zwycięstwo sił patriotycznych - powiedział szef Prawa i Sprawiedliwości.

Prezes PiS powiedział, że święta Bożego Narodzenia to czas odrodzenia, czas nadziei. 

- Chciałem złożyć państwu życzenia, te świąteczne, osobiste: zdrowia, pomyślności, szczęścia, dobrych, wesołych, błogosławionych świąt i wszystkiego dobrego w waszych rodzinach, w waszych środowiskach, w tym wszystkim, czym na co dzień żyjecie - mówi Kaczyński w nagraniu zaprezentowanym w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Jarosław Kaczyński złożył życzenia świąteczne. "Wierzę, że przyszły rok przyniesie zwycięstwo sił patriotycznych"

Jarosław Kaczyński złożył świąteczne życzenia

- Wierzę, że przyszły rok przyniesie pokój, zwycięski pokój dla Ukrainy, zwycięski pokój dla wolności i demokracji, że przyniesie zakończenie kryzysu gospodarczego i tych niedogodności, które się z nim wiążą - dodaje lider partii rządzącej.

Jarosław Kaczyński wierzy, że kolejny rok przyniesie także "zwycięstwo sił patriotycznych, które chcą Polski niepodległej, Polski dbającej o interesy wszystkich obywateli, Polski zasobnej, Polski, która będzie ciągle pięła się w górę".

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

- To będzie dobry wybór dla Polski, dla każdej polskiej rodziny. Chciałem jeszcze raz życzyć wszystkiego dobrego państwu, państwa rodzinom, dzieciom, całej naszej wspólnocie narodowej i wszystkim narodom, które wybrały demokrację. W tym narodowi ukraińskiemu. Jeszcze raz wszystkiego, wszystkiego najlepszego - podsumowuje polityk.

Więcej o: