Jarosław Kaczyński w szpitalu. Jest komentarz rzecznika PiS

- Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu, ale to jest dużo wcześniej zaplanowana wizyta - zapewnił rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek. Dziennikarz Gazeta.pl nieoficjalnie ustalił, jaki jest powód pobytu Kaczyńskiego w szpitalu.

Podczas środowej konferencji Rafał Bochenek był pytany o pobyt Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu oraz o to, czy prezes PiS "jest wyłączony z jakichkolwiek aktywności". Rzecznik prasowy partii zapewnił, że "wszystko przebiega zgodnie z planem". - Naprawdę wszystko jest w porządku - podkreślił.

Bochenek nie podał więcej szczegółów dotyczących wizyty Kaczyńskiego w szpitalu. 

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jaka będzie przyszłość Zjednoczonej Prawicy? Łapiński: Przewiduję, że dotrwa do wyborów

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Nieoficjalne ustalenia Gazety.pl

Jak nieoficjalnie ustalił dziennikarz Gazeta.pl Jacek Gądek - chodzi o operację kolana z wszczepieniem endoprotezy stawu kolanowego. Zabieg był planowany od paru miesięcy. - Prezes PiS jest już po zabiegu, który przeszedł pomyślnie - dowiedział się dziennikarz. 

Przypomnijmy, że trzy lata temu prezes Prawa i Sprawiedliwości przeszedł zabieg wstawienia endoprotezy w kolanie. Było to związane ze zniszczeniem chrząstki stawowej, której zadaniem jest amortyzacja ruchów stawu. Niewykluczone, że teraz potrzebny będzie zabieg również w przypadku drugiego kolana - podawał dwa miesiące temu "Super Express".

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: